چهار شنبه , 15 آگوست 2018
خانه » بایگانی برچسب ها : دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری

بایگانی برچسب ها : دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری

دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری Advanced Registry Clear 2.3.9.6

Advanced Registry Clear

Advanced Registry Clear نام نرم افزار قدرتمند بهینه سازی رجیستری میباشد. رجیستری یکی از مهمترین بخش های کامپیوتر است که سرعت و کارائی کامپیوتر را افزایش یا کاهش میدهد. این نرم افزار به شما کمک میکند تا به بهینه سازی و پاکسازی فایل های اضافه در رجیستری که پس از حذف نرم افزار ها و انجام اعمال گوناگون که رد پای آنها در رجیستری مانده بپردازید. کار با این نرم افزار بسیار ساده بوده و به راحتی و با یک کلیک میتواند به اسکن با سرعت بالا و بررسی رجیستری بپردازد. همچنین امکان رفع خطاها و مشکل های رجیستری نیز در این نرم افزار وجود دارد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری NETGATE Registry Cleaner 6.0.405.0

NETGATE Registry Cleaner

NETGATE Registry Cleaner نرم افزار حرفه ای بهینه سازی رجیستری می باشد. با کمک این نرم افزار ساده اما قدرتمند می توانید به راحتی به بهینه سازی رجیستری که یکی از مهمترین بخش های ویندوز است بپردازید. در واقع تمامی اطلاعات نرم افزار ها و کاربر ها و حتی فعالیت آنها در رجیستری ذخیره شده و پس گذشت مدتی باعث شلوغی این بخش و کاهش سرعت ویندوز می شود. این نرم افزار به راحتی  و با یک کلیک میتواند به اسکن رجیستری و حذف فایل های اضافه در آن بپردازد. همچنین لازم به ذکر است فعالیت این نرم افزار هیچ آسیبی به روند طبیعی ویندوز نخواهد زد و تنها فایل های غیر ضروری و اضافه را حذف مینماید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری Genuine Registry Doctor 2.6.7.8

Genuine Registry Doctor

Genuine Registry Doctor نرم افزار قدرتمند بهینه سازی رجیستری می باشد. با کمک این نرم افزار قدرتمند می توانید به راحتی به بهینه سازی و رفع مشکلات مختلف رجیستری بپردازید. هماطور که میدانید رجیستری یکی از مهمترین بخش های ویندوز است که در صورت بروز مشکل در آن باعث کاهش سرعت در ویندوز شده و ممکن است مشکلات فراوانی را به وجود بیاورد. به همین سبب یکی از بهترین راه ها استفاده از نرم افزار Genuine Registry Doctor جهت بهینه سازی رجیستری و رفع خطاهای مختلف در آن است. این نرم افزار از سرعت بالایی در اسکن و بررسی رجیستری برخودار بوده و بدون نیاز داشتن دانش فنی توسط یوزر میتوانید مشکلات احتمالی آن را برطرف کند. هم اکنون می توانید این نرم افزار قدرتمند را به صورت رایگان از پی سی اف دانلود نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار پاکسازی رجیستری Advanced Registry Care Pro 2.1.0.100

Advanced Registry Care Pro

Advanced Registry Care Pro نرم افزار قدرتمند بهینه سازی رجیستری ویندوز میباشد. یکی از مهمترین بخش های ویندوز که اطلاعات تمامی نرم افزار ها و فعالیت ها و یوزر های ویندوز در آن ذخیره میشود رجیستری است. این بخش در صورت شلوغ شدن میتواند یکی از مهمترین عوامل کاهش سرعت ویندوز باشد و می بایسد به بهینه سازی و حذف اطلاعات بیهوده در آن و کاهش حجم آن پرداخت. Advanced Registry Care Pro یکی از بهترین نرم افزار های موجود جهت رفع ایراد ها و بهینه سازی رجیستری ویندوز و افزایش سرعت آن است. این نرم افزار با رفع ایراد ها و اختلالات موجود در رجیستری می تواند تاثیر فراوانی در افزایش سرعت ویندوز داشته باشد ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری Registry First Aid Standard 9.2.0

Registry First Aid Standard

Registry First Aid Standard نام نرم افزاری جهت بهینه سازی و رفع مشکلات رجیستری می باشد. همانطور که می دانید رجیستری یکی از مهمترین بخش های ویندوز است که بعضاً آن را قلب ویندوز نامیده اند. پس از نصب هر نرم افزار اطلاعات آن در این مرکز اطلاعاتی حساس ذخیره می شود و علاوه بر این تمامی اطلاعات ضروری و مهم ویندوز در این بخش ذخیره شده است. به همین دلیل ممکن است پس از گذشت مدتی از فعالیت ویندوز رجیستری شلوغ شده و سرعت آن کاهش یابد. در این زمان بهترین راه استفاده از نرم افزار های بهینه سازی رجیستری می باشد که Registry First Aid Standard یکی از بهترین این موارد است. با کمک این نرم افزار ساده اما حرفه ای می توانید به رفع مشکلات رجیستری و افزایش سرعت آن بپردازید. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری Auslogics Registry Defrag 7.4.0.0

Auslogics Registry Defrag

Auslogics Registry Defrag یکی از بهترین نرم افزار های بهینه سازی رجیستری می باشد. رجیستری قلب ویندوز و یکی از مهمترین بخش های آن به حساب می آید و تمامی اطلاعات نرم افزار ها و فایل ها در آن ذخیره میشود. در عین حال ممکن است در عملکرد آن اختلال به وجود آن و کارایی خود را از دست بدهد و در نتیجه باعث کم شدن سرعت ویندوز شود. با کمک نرم افزار Auslogics Registry Defrag به راحتی می توانید به بهینه سازی و رفع مشکلات رجیستری بپردازید. این نرم افزار از امکانات و قابلیت های ویژه ای برخوردار بوده و می تواند تمامی مشکلات رجیستری را با یک کلیک بر طرف سازد و باعث افزایش سرعت ویندوز شود. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار افزایش سرعت و بهینه سازی کامپیوتر – Glary Utilities Pro

Glary Utilities Pro برنامه بسیار حرفه ای و سودمند محصولی از شرکت Glarysoft بوده که برای بهینه سازی و افزایش سرعت سیستم ، اجرای تنظیمات پیشرفته و کاربردی برای افزایش سرعت سیستم، حذف و شناسایی فایلهای تکراری، پاکسازی اطلاعات اضافی از هارد دیسک، ترمیم و پاکسازی ریجیستری، مدیریت استارت آپ ویندوز، ابزار Uninstall برای حذف کامل برنامه ها و … طراحی و تولید شده است. با نصب Glary Utilities Pro در واقع از نصب بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر که فقط 1 کار را انجام میدند بی نیاز خواهید شد زیرا در Glary Utilities حد اقل بیش از 20 ابزار کاربردی گنجانیده شده است. ورژن Glary Utilities Pro 4.0.0.53 برای دانلود رایگان آماده شده است، برای دانلود رایگان Glary Utilities Pro به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »