چهار شنبه , 15 آگوست 2018
خانه » بایگانی برچسب ها : دانلود نرم افزار تغییر ای پی

بایگانی برچسب ها : دانلود نرم افزار تغییر ای پی

دانلود نرم افزار تغییر آی پی Platinum Hide IP 3.3.2.6

Platinum Hide IP

Platinum Hide IP نام نرم افزار قدرتمند تغییر ای پی می باشد. IP یکی از مهمترین مسائلی است که هر کاربر در اینترنت می بایست به آن توجه کند. هکر ها با کمک IP افراد به نفوذ در کامپیوتر آنها پرداخته و می توانند از این طریق اطلاعات ارزشمندی را به سرقت ببرند. به همین دلیل یکی از بهترین راه های حفظ امنیت کامپیوتر استفاده نرم افزار های تغییر ای پی می باشد که Platinum Hide IP یکی از بهترین این نرم افزار ها است. با کمک این نرم افزار پس از انتخاب کشور مورد نظر ای پی شما در چند ثانیه به ای پی آن کشور تغییر خواهد کرد. همچنین سرعت اینترنت شما به وسیله این نرم افزار کاهش نخواهد یافت. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار تغییر حرفه ای ای پی SafeIP 2.0.0.2546

SafeIP

SafeIP 2.0.0.2546  نام نرم افزار حرفه ای تغییر ای پی به کشور دلخواه است. نرم افزار های مختلفی جهت تغییر ای پی وجود دارند که safeIP یکی از بهترین این نرم افزار ها می باشد. با استفاده از این نرم افزار به راحتی و تنها با یک کلیک می توانید ای پی خود را به کشور دلخواه خود تغییر دهید و علاوه بر دور زدن تحریمات اینترنت بر ای پی ایران می توانید امنیت خود را افزایش داده و از روش های هک که مرحله اول آن از طریق بدست آوردن ای پی بدست میاید جلوگیری کنید. جهت دنلود این نرم افزار قدرتمند از پی سی اف به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار تغییر ای پی Super Hide IP 3.3.6.6

Super Hide IP

Super Hide IP 3.3.6.6 یکی از اصلی ترین راه های هک و نفوذ به کامپیوتر ابتدا با بدست آوردن آی پی افراد امکان پذیر است. در واقع ای پی نشان دهنده هویت هر کامپیوتر و مانند آدرس خانه می تواند اطلاعات کاملی را در اختیار افراد قرار دهد. Super Hide IP یکی از بهترین نرم افزار های تغییر ای پی به یک ای پی جعلی است. با کمک این نرم افزار می توانید با خیال راحت به گشت و گذار در اینترنت بپردازید. همچنین می توانید با انتخاب کشوری که قصد دارید ای پی تان به آن تغییر کند تحریمات اینترنتی که بر علیه ایرانیان اعمال شده را دور بزنید. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و احتیاج به هیچ اطلاعات و دانشی ندارد. کافیست کشور مورد نظر خود را انتخاب کنید و با یک کلیک ای پی خود را تغییر دهید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار تغییر آی پی Mask My IP 2.4.1.2

Mask My IP

Mask My IP 2.4.1.2 یکی از مهمترین مسائل هنگام گشت و گذار در اینترنت IP شما می باشد که همانند آدرس خانه می تواند هویت افراد را مشخص کند و گاهی اوقات ممکن است منجر به نفوذ هکر ها به سیستم شود. به همین دلیل استفاده از یک نرم افزار تغییر ای پی قدرتمند لازم است. Mask My IP یکی از بهترین نرم افزار های تغییر ای پی به کشور های مختلف و عدم کاهش سرعت اینترنت است. با کمک این نرم افزار می توانید در هر زمان به تغییر ای پی به کشور دلخواه با امنیت کامل به گشت و گذار در اینترنت بپردازید. همچنین این نرم افزار می تواند مانع تحریم برخی سایت ها که بر IP ایران قرار داده اند شود. سازگاری با مرورگر ها و دانلود منیجر ها قابلیت دیگر این نرم افزار است که می تواند تمامی مشکلاتی که توسط IP ایجاد میشود را رفع کند. ادامه مطلب »