یکشنبه , 19 آگوست 2018
خانه » بایگانی برچسب ها : دانلود نرم افزار رایت دی وی دی

بایگانی برچسب ها : دانلود نرم افزار رایت دی وی دی

دانلود نرم افزار رایت لوح فشرده ویدیو GiliSoft Movie DVD Creator 5.6.0

GiliSoft Movie DVD Creator

GiliSoft Movie DVD Creator نرم افزاری جهت رایت لوح های فشرده CD/DVD میباشد. با کمک این نرم افزار به راحتی میتواند به رایت و کپی لوح های فشرده مختلف بپردازید. نرم افزار های مختلفی در این زمینه وجود دارند که برخی از آنها حجم بالایی داشته و منابع بسیار زیادی را اشغال میکنند. به همین دلیل در صورتی که قصد رایت دیسک های خود را دارید میتوانید از GiliSoft Movie DVD Creator برای ساختن لوح هاش فشرده ویدیو استفاده نمایید. کار با این نرم افزار ساده بوده و به راحتی میتواند با امکان رایت انواع دیسک های مختلف CD و DVD تمامی نیاز های شما را در این زمینه برطرف سازد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار رایت BurnAware Professional 6.9

BurnAware Professional

BurnAware Professional نرم افزار قدرتمند رایت CD و DVD های مختلف می باشد.با کمک این نرم افزار می توانید به راحتی فایل های مختلفی مانند فیلم, موزیک, نرم افزار, بازی و … را در انواع لوح های فشرده مختلف با سرعت های مختلف که در بهبود کیفیت دی وی دی نقش بسزایی دارند رایت نمایید. این نرم افزار از دی وی دی های بلو-ری نیز پشتیبانی کرده و امکان رایت این گونه دی وی دی ها و انواع لوح های فشرده را به کاربران میدهد. همچنین با کمک این نرم افزار می توانید فایل های خود را انتخاب کرده و یک نسخه پشتیبانی با فرمت ISO از آن تهیه و در مواقع نیاز بر CD/DVD رایت نمایید. امکان اجرای این نسخه پشتیبانی در کامپیوتر نیز وجود دارد. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار کپی دی وی دی DVD-Cloner 2013 10.70 Build 1212

DVD-Cloner

DVD-Cloner 2013 10.70 Build 1212 یکی از پرکاربرد ترین راه های نگه داری از اطلاعات استفاده از DVD می باشد. نرم افزار های مختلفی جهت رایت و کپی این دیسک ها وجود دارند که DVD-Cloner یکی از حرفه ای ترین نرم افزار ها جهت رایت و کپی انواع DVD با کیفیت بالا می باشد. این برنامه از دیسک های Blu-ray  ،HD DVDs نیز پشتیبانی میکند. موتور کپی این برنامه طوری طراحی شده است که صورت هوشمندانه نوع و اطلاعات دیسک را شناسایی کرده و دقیقا به همان شکل DVD را کپی میکند به طوری که منو ها و اطلاعات بسیار کوچک DVD ثابت خواهند ماند. این نرم افزار به شما امکان کپی 1:1 را خواهد داد. هم اکنون می توانید این نرم افزار فوق العاده کاربردی را از P30AF با لینک مستقیم دانلود کنید. ادامه مطلب »