چهار شنبه , 15 آگوست 2018
خانه » بایگانی برچسب ها : دانلود نرم افزار Advanced Batch Converter

بایگانی برچسب ها : دانلود نرم افزار Advanced Batch Converter

دانلود نرم افزار افزایش امنیت پوشه ها Wise Folder Hider 1.53.81

Wise Folder Hider

Wise Folder Hider نرم افزار قدرتمند مخفی سازی پوشه ها در ویندوز میباشد. یکی از بزرگترین مشکلات در کامپیوتر عدم وجود امنیت در ویندوز می باشد و راه های متعددی جهت افزایش امنیت فایل ها و پوشه ها وجود دارد که مخفی سازی آنها یکی از بهترین روش هاست که در این صورت امکان شکستن قفل آنها به روش های مختلف توسط هکر ها نیز وجود نخواهد داشت. Wise Folder Hider یکی از بهترین نرم افزار های مخفی سازی پوشه ها در ویندوز می باشد به صورتی که در ابتدا کافیست یک پسورد برای کل نرم افزار وارد کرده و سپس در محیط نرم افزار به مخفی سازی پوشه ها و فایل ها بپردازید. پس از بسته شدن نرم افزار, امکان بازیابی پوشه ها بدون ورود پسورد دوباره و ورود به نرم افزار امکان پذیر نمیباشد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند از پی سی اف به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار بهینه سازی رجیستری NETGATE Registry Cleaner 6.0.405.0

NETGATE Registry Cleaner

NETGATE Registry Cleaner نرم افزار حرفه ای بهینه سازی رجیستری می باشد. با کمک این نرم افزار ساده اما قدرتمند می توانید به راحتی به بهینه سازی رجیستری که یکی از مهمترین بخش های ویندوز است بپردازید. در واقع تمامی اطلاعات نرم افزار ها و کاربر ها و حتی فعالیت آنها در رجیستری ذخیره شده و پس گذشت مدتی باعث شلوغی این بخش و کاهش سرعت ویندوز می شود. این نرم افزار به راحتی  و با یک کلیک میتواند به اسکن رجیستری و حذف فایل های اضافه در آن بپردازد. همچنین لازم به ذکر است فعالیت این نرم افزار هیچ آسیبی به روند طبیعی ویندوز نخواهد زد و تنها فایل های غیر ضروری و اضافه را حذف مینماید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار تبدیل فرمت تصویر Advanced Batch Converter 7.89

Advanced Batch Converter

Advanced Batch Converter یکی از بهترین نرم افزار های تبدیل فرمت های مختلف تصویر به یکدیگر است. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید فرمت های گوناگون پشتیبانی شده که به بیش از 150 فرمت تصویر می رسد را تنها با یک کلیک به یکدیگر تبدیل کنید. همچنین امکان ویرایش جزئی تصاویز نیز وجود دارد که می توانید آنها را به حالت های مختلف تبدیل کنید و افکت ها و استایل های مختلف را روی آنها امتحان کنید. این نرم افزار می توانید تمامی نیاز های شما را در زمینه تبدیل فرمت دست جمعی یا تک به تک به طور کامل بر طرف کند. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »