چهار شنبه , 15 آگوست 2018
خانه » بایگانی برچسب ها : نرم افزار کم کردن حجم فیلم ها

بایگانی برچسب ها : نرم افزار کم کردن حجم فیلم ها

دانلود نرم افزار تبدیل فرمت ویدیویی Videomizer 2.0.14.218

Videomizer

Videomizer نرم افزاری جهت تبدیل فرمت های صوتی و تصویری مباشد. در صورتی که قصد تبدیل فرمت های صوتی و ویدیویی را دارید میتوانید از طریق این نرم افزار به راحتی با تنظیمات حرفه ای به این کار بپردازید. این نرم افزار از بسیاری از فرمت های مختلف پشتیبانی کرده و میتواند با سرعت به تبدیل فایل های کاربران بپردازید. از دیگر ویژگی های این نرم افزار میتوان ویرایش فایل های ویدیویی و حذف بخش های ناخواسته و همچنین حذف لغزش تصاویر و افزایش نسبی کیفیت آنها اشاره کرد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار مبدل صوتی و ویدیویی FormatFactory 3.2.1

FormatFactory

FormatFactory نرم افزار قدرتمند تبدیل فرمت های صوتی و ویدیویی می باشد. یکی از مشکلات عمده ویدیو ها و فیلم ها فرمت آنهاست که در برخی مواقع حجم بسیار بالا و کیفیت پایینی داشته و نیاز به تغییر کیفیت به یکی از فرمت های کم حجم و با کیفیت دارند و یا ممکن است فرمتی قابل اجرا در موبایل ها و تبلت ها نباشد. در این زمان است که نیاز به نرم افزار های مبدل احساس میشود. FormatFactory یکی از بهترین نرم افزار های کانورتر است که با پشتیبانی از فرمت های ویدیو AVI,3GP,MKV,MOV,MMF,AMR,M4A,MP2,ICO,TIF,PCX TGA,MP4,3GP,MPG,AVI,WMV,FLV,SWF و … و فرمت های صوتی MP3,WMA,AMR,OGG,AAC,WAV و … یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه می باشد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار کانورتر ویدیو Freemake Video Converter 4.1.3.0

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter نرم افزار حرفه ای تبدیل فرمت های مختلف ویدیویی می باشد. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید به کانورت انواع فرمت های مختلف ویدیویی با کیفیت بالا و تنظیمات مختتلف بپردازید. یکی از بزرگترین مشکلات ویدیو ها حجم بالای آنهاست که میتوان با استفاده از نرم افزار های مبدل آنها را تبدیل به فرمت های فشرده ساز کرده و حجم آنها را بسیار کاهش داد. Freemake Video Converter با پشتیبانی از 200 فرمت مختلف یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه می باشد که می تواند تمامی نیاز های شما را بر طرف سازد. همچنین با کمک این نرم افزار می تواند به ویرایش ویدیو ها و برش و جسباندن ویدیو ها مختلف بپردازید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »