چهار شنبه , 15 آگوست 2018
خانه » دانلود رایگان » ابزار CD/DVD

ابزار CD/DVD

دانلود نرم افزار رایت لوح فشرده ویدیو GiliSoft Movie DVD Creator 5.6.0

GiliSoft Movie DVD Creator

GiliSoft Movie DVD Creator نرم افزاری جهت رایت لوح های فشرده CD/DVD میباشد. با کمک این نرم افزار به راحتی میتواند به رایت و کپی لوح های فشرده مختلف بپردازید. نرم افزار های مختلفی در این زمینه وجود دارند که برخی از آنها حجم بالایی داشته و منابع بسیار زیادی را اشغال میکنند. به همین دلیل در صورتی که قصد رایت دیسک های خود را دارید میتوانید از GiliSoft Movie DVD Creator برای ساختن لوح هاش فشرده ویدیو استفاده نمایید. کار با این نرم افزار ساده بوده و به راحتی میتواند با امکان رایت انواع دیسک های مختلف CD و DVD تمامی نیاز های شما را در این زمینه برطرف سازد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار رایت لوح فشرده Nero Burning ROM 2014 15.0.03900

Nero Burning ROM

Nero Burning ROM یکی از معروف ترین نرم افزار های رایت لوح های فشرده می باشد. شاید نرم افزار Nero را بشناسید و در کار های مختلف از آن استفاده کرده باشید. همانطور که میدانید اصلی ترین وظیفه و کاربرد این نرم افزار رایت حرفه ای دیسک های CD/DVD می باشد. اما نسخه کامل این نرم افزار دارای حجم بالایی بوده و بسیاری از ابزار های آن برای کاربران بی استفاده می باشد. به همین جهت این شرکت نسخه ای جداگانه با حجم کم جهت رایت لوح های فشرده ساخته است. با کمک نرم افزار Nero Burning ROM به راحتی می تواند از تمامی ابزار هایی که در نسخه کامل آن جهت رایت وجود دارد استفاده نمایید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به صورت رایگان از پی سی اف به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار رایت CyberLink PowerProducer Ultra 6.0.2013.0

CyberLink PowerProducer Ultra

CyberLink PowerProducer Ultra نرم افزار قدرتمند رایت CD/DVD می باشد. با کمک این نرم افزار قدرتمند به راحتی می توانید به رایت انواع فایل های مولتی مدیا از جمله عکس و ویدیو بر CD/DVD های مختلف بپردازید. این نرم افزار می تواند تمامی نیاز های شما را در این زمینه بر طرف سازد و با فراهم آوردن ابزار ها و امکانت مختلف یکی از کامل ترین نرم افزار ها در زمینۀ رایت سی دی و دی وی دی است. سرعت رایت این نرم افزار بالاست و میتواند دیسک های ویدیو یا عکس با کیفیت بالا رایت نمایید. همچنین می توانید به قراردهی افکت های مختلف و ویرایش عکس قبل از رایت آن بپردازید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار رایت دیسک قفل شده GiliSoft Secure Disc Creator 6.2.0

GiliSoft Secure Disc Creator

GiliSoft Secure Disc Creator نرم افزار قدرتمند رایت CD/DVD های قفل شده می باشد. شاید تا کنون با دیسک های قفل شده رو به رو شده باشید که نمیتوان آنها را رایت کرد. جهت رایت این دیسک ها نیز راه هایی وجود دارد که یکی از این راه ها استفاده از نرم افزار های این زمینه است. با کمک GiliSoft Secure Disc Creator به راحتی می توانید به رایت انواع دیسک های قفل دار بپردازید. همچنین می توانید یک ایمیج با فرمت ISO از دیسک مورد نظر تهیه کرده و در زمان نیاز آن را رایت کنید و یا توسط نرم افزار های درایو مجازی در کامپیوتر آنرا اجرا نمایید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند از پی سی اف به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار رایت BurnAware Professional 6.9

BurnAware Professional

BurnAware Professional نرم افزار قدرتمند رایت CD و DVD های مختلف می باشد.با کمک این نرم افزار می توانید به راحتی فایل های مختلفی مانند فیلم, موزیک, نرم افزار, بازی و … را در انواع لوح های فشرده مختلف با سرعت های مختلف که در بهبود کیفیت دی وی دی نقش بسزایی دارند رایت نمایید. این نرم افزار از دی وی دی های بلو-ری نیز پشتیبانی کرده و امکان رایت این گونه دی وی دی ها و انواع لوح های فشرده را به کاربران میدهد. همچنین با کمک این نرم افزار می توانید فایل های خود را انتخاب کرده و یک نسخه پشتیبانی با فرمت ISO از آن تهیه و در مواقع نیاز بر CD/DVD رایت نمایید. امکان اجرای این نسخه پشتیبانی در کامپیوتر نیز وجود دارد. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار ریکاوری لوح فشرده IsoBuster 3.3 Build 3.3.0.0

IsoBuster

IsoBuster نرم افزار قدرتمند بازیابی اطلاعات از دیسک های خراب و مخدوش می باشد. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید به جدا سازی فایل های موجود در دیسک های CD/DVD مخدوش بپردازید و با بالاترین کیفیت و بدون خرابی اطلاعات خود را بازیابی کنید. میزان قدرتمند بازیابی این نرم افزار به میزان خرابی دیسک و همچنین مدل و قدرت DVD-ROM نیز بستگی دارد. همچنین در این نسخه از نرم افزار امکان بازیابی اطلاعات از فلش دیسک ها و هارد های خراب نیز اضافه شده است. از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به حجم کم نسبت به امکانات فوق العاده بالای این نرم افزار اشاره کرد. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار رایت دی وی دی و سی دی StarBurn 15.2

StarBurn

StarBurn نام نرم افزاری ساده جهت رایت و کپی انواع دیسک CD/DVD می باشد. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید به کپی و رایت و مدیریت دیسک های خود بپردازید. این نرم افزار نسبت به حجم کم خود دارای امکانات بسیار زیادی می باشد و می تواند تمامی نیاز های اولیه افراد را در زمینه مدیریت CD/DVD بر طرف سازد. کار با این نرم افزار ساده بوده و به راحتی می توان با کیفیت بالا به انجام این گونه کارها پرداخت. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار کپی دی وی دی WinX DVD Copy Pro 3.4.8.0

WinX DVD Copy Pro

WinX DVD Copy Pro نام نرم افزار حرفه ای کپی و رایت انواع دیسک های CD/DVD می باشد. با کمک این نرم افزار می توانید به راحتی به مدیریت دیسک های خود بپردازید و آنها را در کامپیوتر کپی کرده و یا از آن ها نسخه پشتیبان با فرمت های مختلف از جمله ISO تهیه کرده و در زمان نیاز آنها را در CD/DVD دیگر رایت کنید. از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به حجم کم نسبت به امکانات فوق العاده آن اشاره که کرد که در مقابل نرم افزار های مشابه دارای حجم بسیار کمی است. جهت دانلود این نرم افزار فوق العاده کاربردی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار Tipard DVD Software Toolkit Platinum 6.1.62.14221

Tipard DVD Software Toolkit Platinum

Tipard DVD Software Toolkit Platinum نام نرم افزار قدرتمند مدیریت CD/DVD می باشد که شامل مجموعه ای از ابزار های و نرم افزار های ساخته شده ی این شرکت است. این پک نرم افزاری شامل 4 نرم افزار قدرتمند DVD Ripper،Video Converter ،iPhone Transfer Platinum، DVD Creator می باشد که می تواند به راحتی تمامی نیاز های شمارا در زمینه مدیریت انواع دیسک های CD/DVD بر طرف سازد. این نرم افزار امکان تبدیل فرمت های مختلف صوتی و تصویری را به شما می دهد و از اکثر فرمت های رایج این زمینه پشتیبانی می کند. کار با این نرم افزار ساده بوده و نیاز به دانش و اطلاعات حرفه ای ندارد. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار کپی دی وی دی Any DVD Shrink 1.3.9

Any DVD Shrink

Any DVD Shrink 1.3.9 یکی از نیاز های امروزه سیستم ها نرم افزاری جهت کپی, رایت و انجام اعمال مختلف دیگر بر روی DVD/CD ها می باشد. Any DVD Shrink یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه می باشد که از قابلیت های اصلی آن می توان به کپی DVD/CD به صورت 1:1 , رایت DVD/CD و … اشاره کرد. یکی از کاربردی ترین ابزار های این نرم افزار امکان گرفتن نسخه پشتیبان از دیسک ها می باشد که می توانید آنها را توسط نرم افزار های درایو مجازی اجرا کرده و یا در فرصتی مناسب بر روی DVD/CD خام رایت نمایید. این نرم افزار قابلیت پاک کردن دیسک های RW را دارا می باشد که در ظرف مدت کوتاهی به طور کامل این دیسک هارا فرمت خواهد کرد. جهت دانلود این نرم افزار کاربردی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار کپی دی وی دی Any DVD Cloner Platinum 1.2.4

Any DVD Cloner Platinum

Any DVD Cloner Platinum 1.2.4 یکی از ابزار های پرکاربرد جابه جایی اطلاعات که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده DVD است. به همین جهت به نرم افزاری جهت رایت, کپی و … آن احتیاج می شود که امروز قصد معرفی Any DVD Cloner یکی از بهترین نرم افزار های کپی و رایت DVD به صورت 1:1, و انجام بسیاری از کار های دیگر بر روی DVD را داریم. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید تمامی نیاز های خود را در زمینه کپی و رایت DVD ها مختلف بر طرف سازید. این نرم افزار می تواند نسخه پشتیبان از فایل های مختلف و دیسک ها تهیه کرده که در صورت نیاز می توانید آنرا بر روی DVD های خام رایت نمایید. جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار ساخت درایو مجازی DAEMON Tools Lite 4.48.1.0347

DAEMON Tools Lite

DAEMON Tools Lite 4.48.1.0347 یکی راه های ذخیره CD ها و DVD ها در کامپیوتر کپی کردن آنها در هارددیسک است. اما در برخی مواقع نمی توان از این روش استفاده کرد. برخی دیسک ها قفل گذاری شده و یا غیر قابل کپی می باشند و یا برخی از آنها تنها در صورت وجود در درایو دی وی دی خوانده می شود. با کمک نرم افزار DAEMON Tools به راحتی می توانید از دیسک مورد نظر یک نسخه پشتیبان با فرمت ISO تهیه کرده و پس از ساخت درایو مجازی آنرا اجرا کنید. این مراحل تنها با چند کلیک و به سادگی انجام میشود و احتیاج به دانش خاصی نیست. همچنین می توانید در صورت نیاز نسخه پشتیبان خود را بر روی DVD رایت کنید. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار Alcohol 120% 2.0.2 Build 5629 Free Edition

Alcohol 120% 2.0.2 Build 5629 Free Edition

Alcohol 120% 2.0.2 Build 5629 Free Edition شاید تا کنون نرم افزار های گوناگونی در زمینه کپی و رایت DVD ها و انجام اعمال دیگر بر روی آنها دیده باشید. اما این نرم افزار منحصر به فرد که توسط شرکت Alcohol Soft ساخته شده است را نباید از دست داد. با کمک این نرم افزار می توان تمامی نیاز های خود را در زمینه رایت, کپی, گرفتن Image و … DVD ها بر طرف کرد. این نرم افزار می تواند انواع DVD قفل دار را کپی کرده و یا از آنها نسخه پشتیبان تهیه کند و در زمینه کپی دیسک های خش دار نیز از مهارت خاصی بر خوردار می باشد و ظرف مدتی تقریبا طولانی که بستگی به مقدار خرابی دیسک دارد یک فایل ISO کاملا سالم از دیسک تهیه کرده و تحویل می دهد. اما یکی از مهمترین قابلیت های این نرم افزار که نمی توان از آن چشم پوشی کرد درایو مجازی آن است. این نرم افزار از امکانات و ابزار های کاملی در این زمینه بر خوردار می باشد. می توانید از 1 تا 32 درایو مختلف در MY Computer خود ایجاد کرده و فایل های مختلف از جمله ISO, MDF و … را باز کنید. همچنین می توانید با کیفیت بالا از دیسک های خود نسخه پشتیبان با فرمت های مختلف تهیه کرده و آنها را توسط درایو مجازی نرم افزار بخوانید و یا بر روی دیسک دیگری رایت کنید. ادامه مطلب »