پنجشنبه , 19 جولای 2018

فونت

دانلود فونت فارسی ام جی – مجموعه فونت های MJ (بیش از 180 فونت)

بدون شک فونت ها در طرح های گرافیکی، ساخت تبلیغات، طراحی سایت، طراحی کتابها و مجلات، طراحی لوگو، زیبا سازی و سایر امورات گرافیکی کاربرد بسیار زیادی دارند. فونت ها به متن ها زیبایی میبخشند؛ و آنها را زنده میکنند. در این نوشته از سایت پی سی ای اف مجموعه کامل فونت های فارسی MJ که به نام فونتهای فارسی مجتبی کیا نیز معروف که برخی از نمونه آن را در تصویر بالا مشاهده نموده میتوانید، برای دانلود رایگان قرار داده است. این بسته فونت شامل بیش از 380 فوق العاده زیبای فارسی میباشد. این بسته فونت ها به صورت رایگان در سایت قرار گرفته است. لازم به ذکر است برای نصب و استفاده از این فونت های فارسی فقط کافیست بعد از دانلود، فونت های را از حالت فشرده خارج نموده و در پوشه Fonts درایوی که در آن ویندوز نصب کرده اید کپی کنید. برای دانلود فونتهای MJ و مشاهده برخی از نام فونتها به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود فونت های انگلیسی – شامل بیش از 500 فونت انگلیسی جدید

فونت ها بخش اعظمی از کارهای گرافیکی را تشکیل میدهد، با فونت میتوانید نوشته های تان را زیباتر و جالبتر از آنچه هست بسازید. در این نوشته از مرکز دانلود – P30AF مجموعه عظیمی از فونتهای جدید انگلیسی را آماده نموده ایم، این مجموعه تحت نام Popular Fonts Collection منتشر شده است و در آن بیش از 500 فونت محبوب، زیبا و گلچین شده انگلیسی وجود دارد. با استفاده در نرم افزارهای نظیر فتوشاپ، ورد و سایر برنامه های نوشتاری و گرافیکی زیبایی را به کارهای تان هدیه کنید! برای نصب و استفاده از این مجموعه زیبای گلچین شده فونتهای انگلیسی ابتدا از حالت زیپ فایلها را خارج سازید سپس در پوشه Fonts که در پوشه Windows محل نصب ویندوز شما قرار دارد کپی کنید و یا در ویندوز 7 فونت را کنید و در پنجره باز شده روی Install کلیک کنید تا فونت مذکور در پوشه Fonts ویندوز کپی شود. اگر نیاز به داشتن فونت های بیشتر انگلیسی دارید از نوشته دانلود فونت انگلیسی برای طراحی دیدن فرمایید. برای دانلود فونت انگلیسی به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود 400 English Fonts – دانلود فونت انگلیسی برای طراحی زیبا و جدید

در این پست از سایت P30AF مجموعه زیبا 400 فونت زیبای انگلیسی را آماده دانلود نمودیم، امیدواریم که از این مجموعه زیبا فونتها لذت ببرید. اگر مایل به داشتن سایر فونت های انگلیسی هستید میتوانید از نوشته دانلود فونت انگلیسی دیدن فرمایید و این فونت ها را نصب کنید تا ذخیره فونت های کامپیوتر شما افزایش یابید و در طراحی ها دست شما باز تر باشد. برای دانلود 400 فونت انگلیسی به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

فونت امام حسین – دانلود فونت ویژه محرم و امام حسین (ع)

2 فونت فوق العاده زیبا و گرافیکی امام حسین (ع) و محرم را برای شما عزیزان تهیه نموده ایم؛ از این فونت در تمامی امورات گرافیکی قابل استفاده است، برای نصب کافیست که فونتها را در مسیر c:/windows/fonts کپی کنید و دقت داشته باشید در هنگام استفاده از این فونت کیبورد تان باید حتما به زبان انگلیسی تنظیم شده باشد. امیدواریم با استفاده از این فونت زیبا و معنوی نهایت استفاده را ببرید و طرح های گرافیکی خود را با نام مقدس حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام زینت دهید. برای دانلود رایگان فونت امام حسین (ع) به ادامه همطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود فونت حضرت محمد (ص)

دراین پست از سایت پی سی ای اف فونت فوق العاده زیبای محمد رسول الله (ص) را برای کاربران تهیه نموده ایم. تصاویری را که در بالا مشاهده میکنید به آسانی در برنامه های مانند فتوشاپ، ورد و سایر برنامه هایی که در آن قابل نوشتن باشد قابل نوشتن است؛ به این ترتیب که ابتدا صفحه کلید خود را به زبان انگلیسی در آورده سپس در تمامی برنامه ها قابل تایپ است. از این فونت مذهبی در طراحی امورات مذهبی کارآیی بسازیی دارد. برای دانلود رایگان فونت فونت سرور کاینات حضرت محمد مصطفی (ص) از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود فونت نستعلیق – IranNastaliq

دانلود فونت نستعلیق عنوان این نوشته پی سی ای اف در بخش دانلود فونت است. فونت ایران نستعلیق یکی از محبوبترین و پرکاربردترین فونت های زیبای فارسی بوده که هم اکنون توسط بسیاری از طراحان حرفه ای در طرح های حرفه ای استفاده میشود. لازم به ذکر است استفاده از فونت نستعلیق نیاز به دانش و فن خاصی نیست و برعلاوه طراحان حرفه ای، کاربران معمولی کامپیوتر نیز قادر به استفاده از این فونت زیبا هستند. زیرا این فونت دارای پسوند ttf بوده که به آسانی در نرم افزارهای مختلف مانند: PhotoShop, Word و سایر برنامه های گرافیکی و یا ویرایش متن قابل استفاده است. همانطور که در فوق ذکر شد، این فونت پسوند ttf دارد که نصب آن و استفاده آن آسان است، برعلاوه نسبت به کاربردی که دارد، حجم آن بسیار فشرده شده و پایین (کمتر از 600 کیلوبایت) آمده است. برای نصب فونت نستعلیق در ویندوز خود و استفاده از آن در برنامه های مختلف، فایل این فونت زیبا را از حالت فشرده خارج کنید، سپس باز کنید و روی گزینه Install کلیک کنید، و یا فایل فونت ایران نستعلیق را در در محل X:/Windows/Fonts کپی کنید، بخاطر داشته باشید که X متغیر بوده و محل نصب ویندوز شما میباشد. لازم به ذکر است این فونت با تمامی ویندوز ها به شمول ویندوز 8 و تمامی نرم افزارها که قابلیت تایپ فارسی را داشته باشد سازگار است. امیدواریم با ارائه و معرفی این فونت توانسته باشیم، فونت زیبایی را برای شما عزیزان تهیه نموده باشیم و شما از این فونت قدیمی و زیبای فارسی در طرح های گرافیکی خود استفاده کنید و از آن لذت ببرید. برای دانلود فونت نستعلیق به صورت رایگان از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود فونت دست نویس

فونت دست نویس یکی از بهترین و پرکاربرد ترین فونتهای است که در طراحی های مجلات ، کتب ، بنرها ، کارهای گرافیکی و … کاربرد دارد. از ویژگی های این فونت زیبا میتوان به درست کار کردن این فونت زیبا در تمامی برنامه های نوشتاری و گرافیکی مانند: فتوشاپ، Microsoft Offce Word و … نام برد. همچنان پسوند این فونت OTF میباشد که به راحتی ویندوز از آن پشتیبانی میکند. این فونت حجم بسیار کم داشته (کمتر از 200 کیلوبایت) لذا دانلود آن بسیار سریع، و انتشار و انتقال آن بسیار آسان است. همچنان میتوانید این فونت زیبا را به دوستان خود هدیه دهید و خودتان از آن در برنامه های گرافیکی مختلف استفاده کنید و لذت ببرید. این فونت توسط آقای ایمان ایران نژاد طراحی و ساخته شده که ایشان دست خود شان را به فونت الکترونیکی تبدیل کرده اند. جای دارد همینجا از طراح گرامی این فونت زیبا تشکری نموده و برایشان آرزو موفقیت نماییم، و آرزو مند سایر کارهای گرافیکی رایگان از ایشان باشیم. امیدواریم از معرفی این فونت توانسته باشیم توجه شما عزیزان را جلب کرده باشیم و شما نیز بتوانید از این فونت به راحتی در امورات گرافیکی خود استفاده نموده و لذت ببرید. برای دانلود فونت دست نویس و مشاهده چگونگی نصب و فعال سازی آن در فتوشاپ ، ورد و غیره از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »