دوشنبه , 20 آگوست 2018

آیکون

دانلود نرم افزار ساخت آیکون IconLover 5.38

IconLover

IconLover یکی از بهترین و قدرتمند ترین نرم افزار های ساخت آیکون به صورت حرفه ای مباشد. این نرم افزار تمامی ابزار هایی که جهت ساخت انواع مختلف آیکون لازم است را برایتان فراهم خواهد ساخت که به کمک آن می توانید به ساخت آیکون های ثابت و یا متحرک بپردازید. امکان ایجاد افکت, ایجاد حالت آبنه ای و برعکس کردن تصویر, دراختیار گذاشتن ابزار های مختلف و … از جمله ویژگی های این نرم افزار می باشد. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار ساخت آیکون IconCool Studio Pro 8.00 Build 131110

IconCool Studio Pro

IconCool Studio Pro 8.00 Build 131110 یکی از بهترین نرم افزار های ساخت آیکون می باشد. این نرم افزار که توسط شرکت Newera Software Technology ساخته شده است توانسته از رقبای خود در زمینه نرم افزار های مختلف جلو زده که هم اکنون شاهد یکی از بهترین نرم افزار های این شرکت می باشید. این نرم افزار امکان ساخت حرفه ای آیکون های مختلف را به شما داده و با فراهم آوردن محیطی ساده و امکانات فراوان می تواند تمامی نیاز های شما در زمینه ساخت آیکون را بر طرف کنید. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود آیکون های چند رسانه ای – MultiMedia Icons

در این نوشته از سایت پی سی ای اف مجموعه ای آیکونهای بسیار زیبا و تیره (آبی تیره) و جدید که موضوع رسانه ای داشته و شامل موضوعاتی هچون موبایل، کامپیوتر، لپتاب، فلاپی، دوربین، تلفن، آهنگ و … را ترتیب دیده ایم، این آیکون ها از کیفیت بسیار بالا برخوردار بوده و میتوانید از این آیکونها در امورات گرافیکی خود به نحوه احسن استفاده نمایید. دقت داشته باشید که جهت استفاده از این آیکون ها نصب نرم افزار فتوشاپ بر روی سیستم الزامیست. این آیکون در پسوندهای AI و Tiff با وزن مناسب و کیفیت عالی در ادامه مطلب قابل دانلود است. ادامه مطلب »

دانلود آیکون گوگل پلاس – مجموعه کاملی از آیکون های Google Plus

مجموعه آیکون های زیبا گوگل پلاس را برای کاربران P30AF آماده دانلود نموده ایم، در این مجموعه تمامی انواع مدل های های آیکون های Google Plus هم از جدید و از هم از قدیمی گنجانیده شده است. امیدواریم از این آیکون ها لذت ببرید و از آن در قسمت های مختلف امورات کامپیوتری خود مانند طراحی سایت و … مورد استفاده قرار دهید. لازم به ذکر است که در این مجموعه آیکون ها (لوگو های) جدید و قدیمی شبکه اجتماعی گوگل پلاس گنجانیده شده است. برای دانلود آیکون های گوگل پلاس به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود مجموعه آیکون های زیبا

در این پست از P30AF مجموعه ای از آیکون های زیبا و کاربردی را تهیه دیدم، این آیکون در دو پسوند ico و png آماده دانلود شده است، این مجموعه آیکون مناسب وبمستران ، طراحان وب و برنامه نویسان میباشد. امیدواریم که از این مجموعه آیکون استفاده نمایید. برای دانلود آیکون به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود آیکون های زیبا – مجموعه آیکون های کاربردی و جدید

در این پست از سایت P30AF مجموعه آیکون های کاربردی و جدیدی را برای دانلود آماده نموده ایم که OS Icon Set نام دارد، این سری از آیکون ها از کیفیت بالا برخوردار بوده و طراحان خوش سلیقه میتوانند از این آیکون های در طراحی امورات گرافیکی خود استفاده کنند. برای دانلود آیکون های زیبا OS Icon Set به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »