پنجشنبه , 21 ژوئن 2018
خانه » دانلود رایگان » اینترنت » کنترل و نمایش میزان مصرف پهنای باند BWMeter 6.6.1

کنترل و نمایش میزان مصرف پهنای باند BWMeter 6.6.1

کنترل و نمایش میزان مصرف پهنای باند

BWMeter  نرم افزاری قدرتمند جهت اندازه گیری ، مانیتور و کنترل پهنای باند مصرفی اینترنت می باشد که میتواند نسبت به اندازه گیری ، نمایش و کنترل تمامی ترافیک های ورودی و خروجی شبکه کاربر بسیار دقیق عمل کند و اطلاعات با ارزشی در خدمت شما قرار دهد. برخلاف دیگر نرم افزارهای مشابه این نرم افزار میتواند دیتا پاکت ها را آنالیز نماید. BWMeter همچنین میتواند به عنوان یک نرم افزار محدود کننده نیز عمل کند. این برنامه میتواند برای انواع اتصالات و کانکشن های  دانلود و آپلود و…  محدودیت قرار دهد و سرعت و مصرف پهنای باند را محدود کند و همچنین توانایی ایجاد محدودیت برای نرم افزار و برنامه های خاص مورد نظر شما را دارا می باشد. همچنین می توانید از این برنامه برای ایجاد محدودیت بروی سایت ها نیز استفاده کنید و یا جالب تر اینکه دستور دهید تا استفاده منابع پهنای باند شما برای یک سایت خاص را به شما  نمایش دهد.

این نرم افزار تمامی مصارف پهنای باند صورت گرفته توسط کامپیوترهای متصل به شبکه را قادر است که نمایش دهد. در کنار این قابلیت ها ، کار اصلی نرم افزار نمایش و بررسی ترافیک مصرف شده در طی یک دوره زمانی مشخص است و به این ترتیب کاربر قادر است با مشاهده نمودارها و داده های آماری نرم افزار به میزان مصرف پهنای باند خود پی ببرد. بازه های زمانی میتواند روزانه ، هفتگی ، ماهانه و سالانه مشخص شوند.

این نرم افزار از انواع اتصالات مانند LAN, WAN, VPN, ADSL, xDSL, Modem, Dial-Up پشتیبانی میکند و همچنین قادر است از انواع ویندوزها به ویژه ویندوزهای ۶۴ بیتی نیز پشتیبانی به عمل آورد.


دانلوددانلود: دانلود رایگان با لینک مستقیم
 حجم : 1MB
password رمز : www.p30af.com
source منبع : P30AF
گذارش لینک خراب گزارش لینک خراب : گزارش

دیوان اندروید حافظ

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*