پنجشنبه , 19 جولای 2018

اف.تی.پی

دانلود File Zilla – نرم افزار مدیریت اف تی پی (FTP)

FTP مخفف File Transfer Protocol بوده که یک پروتکل انتقال فایلهای به هاست و سرور است. برنامه های مختلفی در زمینه اتصال و انتقال فایلها از طریق FTP ساخته شده که بعضی ها مانند Cute FTP رایگان و بعضی ها مانند همین برنامه ای که آماده نمودیم مانند File Zilla رایگان است. برنامه ای که در این پست آماده نمودیم یک نرم افزار قدرتمند و رایگانیست که قابلیت اتصال به اف تی پی و سایر امکانات را فراهم میسازد. FileZilla رایگان و Open Source بوده که آخرین نسخه آن یعنی نسخه FileZilla 3.7.3 بوده که در ادامه مطلب از P30AF قابل دانلود است. برای دانلود File Zilla به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار اف تی پی FlashFXP v4.4.1 Build 2013

FlashFXP v4.4.1 Build 2013

FlashFXP v4.4.1 Build 2013 راه های مختلفی جهت آپلود فایل ها وجود دارد که FTP یکی از پرکاربرد ترین و آسان ترین این راه ها می باشد که امروز قصد معرفی نرم افزار FlashFXP که توانایی آپلود در حالت FTP و FXP را دارا می باشد داریم. این نرم افزار با وجود سادگی در ظاهر و طرز استفاده اش دارای امکانات فراوانی می باشد. همچنین با کمک این نرم افزار می توانید میان دو سرور ارتباط برقرار کرده و فایل هارا جابه جا کنید. ادامه مطلب »

دانلود CuteFTP Pro 8 – نرم افزار مدیریت FTP

CuteFTP یک نرم افزار قدرتمند و سریع جهت مدیریت اف تی پی با امکاناتات فوق العاده زیاد میباشد. نرم افزار CuteFTP  محصولی از شرکت نرم افزاری GlobalSCAPE میباشد. این نرم افزار تمامی نیازات FTP سایت شما را برطرف میکند. با CuteFTP میتوانید با امنیت بالا سایتتان را با پروتکل اف تی پی مدیریت کنید، بک آپ بگیرید، با سرعت بالا دانلود و آپلود کنید، به صورت همزمان به چند سایت وصل شوید و از سایر امکانات آن لذت ببیرد. برنامه CuteFTP دارای امکانات زیادی میباشد که از آن جمله: امکان برقراری ارتباط اف تی پی با سرعت و امنیت بالا، پشتیبانی از قابلیتهای امنیتی SSL و HTPPS، امکان مدیریت رمزهای ذخیره شده حسابها، قابلیت تهیه نسخه پشتیبان کامل از سایت، پشتیبانی از قابلیت Drag & Drop جهت آسانی در استفاده، دارای ویرایشگر کاربردی CuteFTP Editor، امکان نمایش فایلها به صورت Thumbnail و غیره میباشد. CuteFTP حجم مناسب و کم دارد، محیط آن ساده و کار با نرم افزار راحت و آسان است لازم به ذکر است که نرم افزار CuteFTP رایگان نیست! به این خاطر کرک آن را قرار داده ایم تا به صورت نامحدود بدون هیچگونه محدودیت زمانی بتوانید از آن استفاده کنید و لذت ببرید. برای دانلود CuteFTP به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »