چهار شنبه , 15 آگوست 2018

شبکه

دانلود کتاب آموزش امنیت در شبکه های بیسیم – Wi-Fi Security

امنیت یکی از موارد مهمیست که معمولا در کنار کیفیت و سرعت نام گرفته میشود؛ در تکنولوژی امروزه در کنار سرعت، امنیت از موارد بسیار مهم محسوب میشود. شبکه های بیسیم (Wi-Fi) نسبت به سایر شبکه معمولا امنیت ضعیف تر دارند و بیشتر قابل نفوذ هستند؛ زیرا این شبکه ها به صورت بی سیم و آزاد هستند به این منظور کتاب کتاب الکتریکی مفید و فارسی را تحت نام امنیت در شبکه های وای فای – Wi-Fi Security برای دانلود رایگان ترتیب دیده ایم، این کتاب به صورت تصویری و آسان در 104 صفحه به صورت پی دی اف امنیت شبکه های بی سیم را آموزش میدهد. برای دانلود کتاب و مشاهده بعضی از عناوین درس های آن به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود کتاب آموزش امنیت شبکه

آموزش امنیت شبکه عنوان کتابیست که توسط سایت پی سی ای اف برای کاربران آماده دانلود رایگان قرار داده شده است. کسانی که با شبکه ها سر و کار دارند حتما از خطرات امنیتی شبکه ها مطلع هستند. شبکه ها باید امن شوند تا اطلاعات موجود در شبکه و کامپیوترهای متصل به شبکه به خطر نیوفتد و حفظ امنیت شبکه در برخی از شبکه های بسیار مهم است مانند شبکه های بانکی، شبکه های خصوصی، شبکه های خانگی و غیره. در این کتابی که P30AF برای کاربران خود آماده نموده است شما به صورت کامل و قدم به قدم با امنیت در شبکه های کامپیوتری آشنا خواهید شد و یاد خواهید گرفت که چگونه شبکه خود را در برابر حملات و تهدید ها محفوظ نگه دارید. کتاب آموزش امنیت شبکه که در سایت پی سی ای اف قرار گرفته است کمتر از 60 صفحه است و به صورت پی دی اف (PDF) تولید شده است لذا حجم آن کم است و دانلود آن سریع امکان پذیر خواهد بود. اگرچه این کتاب حجم چندان بالایی ندارد ولی با توجه و رعایت نکات امنیتی شبکه که معمولا نکات بسیار مهم، اصالی و کلی هستند در این کتاب تذکر داده شده است، میتوانید شبکه خود را امن و مطمئن سازید و در مقابل حملات و نفوذ ها حفاظت کنید. همچنان به دلیل پی دی اف بودن کتاب، در دستگاه های مختلف دیجیتالی مثل کامپیوتر و موبایل قابل مطالعه است. قابل ذکر است که برای مطالعه این کتاب باید نرم افزار Adobe Reader یا نرم افزار Foxit Reader را برای ویندوز و یا Adobe Reader برای سیستم عامل آندروید دانلود و نصب کنید که موفق به مطالعه این کتاب شوید. برای دانلود رایگان کتاب آموزش امنیت شبکه که به صورت پی دی اف به زبان فارسی نوشته شده است از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

آموزش تئوری شبکه ( تعریف های Network)

اگر مایل هستید شبکه را به صورت اصولی و تئوری یاد بگیرید، پس دانلود کتاب آموزش تئوری شبکه را که در این نوشته از پی سی ای اف به صورت رایگان آماده دانلود نموده ایم امتحان کنید. در این کتاب آموزش تئوری شبکه شما به صورت کامل شبکه را به صورت تئوری یاد خواهید گرفت! موضوعاتی که در این کتاب به تدریس آن پرداخته میشود عبارت از: تمامی تعاریف اولیه شبکه از جمله تعاریف اولیه شبکه ، اقسام شبکه ، توپولوژی، انواع توپولوژی، تعاریف تمامی توپولوژی های شبکه ، معرفی معایب و مزایای آن ، فیبر نوری ، اقسام سیم و سایر عناوین میباشد. این کتاب برای استاد ها و یاد شاگردهای رشته شبکه بسیار مفید و سودمند است و میتوانند از این تعارف اولیه تئوری استفاده کنند. در این کتاب که به زبان فارسی نوشته و منتشر شده است و پسوند پی دی اف (PDF) دارد، به صورت کامل با عناوینی که در فوق ذکر کرده بودیم آشنا خواهید شد. از آنجایی که از پسوند این کتاب آموزشی پی دی اف است شما به آسانی میتوانید با سرعت این کتاب را دانلود کنید، و به آسانی در دستگاه های مختلف دیجیتال مانند کامپیوتر و موبایل مطالعه کنید و از شبکه لذت ببرید. لازم به ذکر است که در این کتاب آموزشی شبکه به صورت تئوری شما کاملا به صورت متنی با نت ورک به صورت تئوری آشن میشوید، در صورتی که میخواهید شبکه را به صورت کامل و تصویری یاد بگیرید از لینک آموزش شبکه دیدن فرمایید و کتاب مربوطه را دانلود کنید. اگر چه این کتاب حجم چندان بالایی ندارد (کمتر از 2 مگابایت) و تعداد صفحات آن کم (کمتر از 50 صفحه) است، ولی با مطالعه همین کتاب نسبتا کوچک، شما یک دوره آموزشی شبکه را به صورت تئوری طی کرده اید. امیدواریم این کتاب به عنوان یک راهنمای خوب در زمینه آموزش شبکه به صورت تئوری برای شما عزیزان واقع شده باشد. برای دانلود کتاب آموزش تئوری شبکه به صورت رایگان از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

آموزش شبکه – دانلود کتاب آموزش Network

آموزش شبکه عنوان کتابی است که در این نوشته از سایت پی سی ای اف برای کاربران عزیز به صورت رایگان برای دانلود قرار گرفته است. Network که به فارسی به آن شبکه میگویند معنی لغوی آن شبکه کاری هست (Net = شبکه – Work = کار). زمانی که دو یا چند کامپیوتر به یکدیگر وصل میشود، به اصطلاح گفته میشود این کامپیوترها با یکدگیر شبکه شدند؛ شبکه های مختلفی در کامپیوتر وجود دارد، شبکه های بزرگ، شبکه های متوسط و شبکه های کوچک. که همانا بزرگترین شبکه کامپیوتری دنیا شبکه وسیع اینترنت است. این کتاب برای اولین بار توسط نویسنده خارجی به نام هاتوری هانزو نوشته شده و توسط شهر مجازی پارسیان به فارسی ترجمه گردیده و نام آن آموزش مبانی شبکه گذاشته شده است. این کتاب در 4 فصل و 66 صفحه شبکه (Network) را همراه با مبانی شبکه به صورت کامل و تصویری آموزش داده است. مطالعه این کتاب برای تمامی اقشار علاقمند شبکه (استادان و شاگردان) توصیه میگردد زیرا در این کتاب شبکه از سطح مقدماتی تا سطح حرفه ای تدریس شده است که شامل موضوعاتی چون که شامل تعاریف اولیه ، نحوه ایجاد کردن شبکه ، توپولوژی شبکه ، نحوه وصل کردن سیستم ها و … میباشد. این کتاب به پسوند پی دی اف بوده که دانلود آن بخاطر حجم کم آن آسان و مطالعه آن در دستگاه های مختلف دیجیتال آسان است. امیدواریم کتاب آموزش Network برای تان مفید واقع شده و بتواند راهنمای خوبی برایتان باشد. برای دانلود رایگان کتاب آموزش شبکه (Network) و مشاهده فصلها و عناوین درسی کتاب از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »