چهار شنبه , 15 آگوست 2018

آفیس

آموزش Outlook – دانلود کتاب آموزش آوت لوک

آموزش Outlook یکی دیگر از کتاب های آموزشی بخش آفیس سایت پی سی ای اف میباشد. نرم افزار Outlook مانند نرم افزارهای Mozilla Thunderbird یا Gmail Notifier یکی از نرم افزارهای قدرتمند مدیریت ایمیل میباشد، البته برنامه Outlook قویتر و قدرتمند تر از برنامه های که ذکر شد، میباشد. با استفاده از نرم افزار Outlook به راحتی میتوانید ایمیل های خود را مدیریت کنید و از امکانات و سهولت های نرم افزار لذت ببرید. در این کتاب آموزش، شما با شیوه یا نحوه کار با نرم افزار مایکروسافت Outlook (آوت لوک) به صورت کامل و تصویری آشنا خواهید شد، و یاد خواهید گرفت که چگونه به مدیریت، ارسال و دریافت ایمیل های شخصی در Outlook بپردازید و از سایر امکانات آن استفاده کنید و با محیط Outlook آشنا شوید. این کتاب حجم تقریبا بالایی داشته و به پسوند پی دی اف و زبان انگلیسی منتشر شده است. از آنجایی که پسوند این کتاب آموزشی آوت لوک PDF است، نظر به حجمی که دارد نسبتا حجم آن کم است و مطالعه این کتاب در صورت نصب بودن نرم افزار پی دی اف خوان در کامپیوتر یا موبایل به راحتی امکان پذیر است. امیدواریم توانسته باشیم کتاب مفیدی را برای شما عزیزان در زمینه آموزش Microsoft Office Outlook تهیه کرده باشیم، و شما بتوانید با راهنمایی این کتاب مایکروسافت آوت لوک را یاد بگیرید و این کتاب ه عنوان یک راهنما و یک مرجع خوب در این زمینه برای شما واقع شود. در این کتاب به آموزش Outlook 2007 پرداخته میشود، مطالعه این کتاب برای تمامی کسانی که مایل هستند از این نرم افزار استفاده کنند و به مدیریت، ارسال و دریافت ایمیل های خود با نرم افزار Outlook بپردازند، پیشنهاد میشود. برای دانلود کتاب آموزش Outlook به صورت رایگان از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

آموزش Excel – دانلود کتاب آموزش اکسل

نرم افزار Excel یکی از برترین نرم افزارهای کاربردی اداری جهت انجام محاسبات پیشرفته ریاضی و ذخیره اطلاعات آن میباشد. اکسل جزء برنامه های صفحه گسترده میباشد. برنامه Excel توسط شرکت نرم افزاری مایکروسافت تولید، توسعه و منتشر میگردد. برنامه اکسل در بسته نرم افزار آفیس از ابتدای جای داشته و اسم مکمل آن Microsoft Office Excel میباشد. جالب اینجاست که نرم افزار اکسل برای ویندوز  و Apple Mac OS.X تولید و ارائه شده است. در این نوشته از سایت پی سی ای اف 2 کتاب آموزش Excel را به صورت مشرح و تصویری آماده دانلود رایگان نموده ایم. با مطالعه این 2 کتاب آموزشی اکسل شما به آسانی با محیط کاری نرم افزار اکسل آشنا خواهید شد و یاد میگیرید که چگونه از نرم افزار Excel استفاد کنید و به صورت کامل شیوه کار با Excel را یاد خواهید گرفت. لازم به ذکر است در این دو کتاب آموزشی اکسل به زبان فارسی بوده و به صورت تصویری و قدم به قدم اقدام به تدریس آسان و حرفه ای اکسل پرداخته شده است. در این دو کتاب Microsoft Excel 2007 تدریس شده است؛ این دو کتاب از جمله بهترین کتابهای آموزشی الکترونیکی اکسل به زبان فارسی در سطح اینترنت میباشد. دقت داشته باشید که در این دو کتاب آموزش Excel شما فقط با نحوه کار کردن با خود برنامه و محیط آن آشنا خواهید شد، ولی اگر میخواهید کار با فرمول های اکسل را یاد بگیرید، از لینک آموزش فرمول های اکسل دیدن فرمایید و کتاب مربوطه را دانلود کنید. این کتاب ها پسوند پی دی اف داشته که حجم چندان بالایی ندارند و از طرف دیگر مطالعه آن در کامپیوتر و یا موبایل به راحتی امکان پذیر است. امیدواریم با این 2 کتاب آموزش اکسل به راحتی بتوانید به صورت حرفه ای کار با نرم افزار اکسل را یاد بگیرید. برای دانلود رایگان کتاب آموزش Excel (اکسل) از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

آموزش فرمولهای اکسل (توابع) – دانلود کتاب آموزش فرمول های Excel

آموزش فرمول نویسی در اکسل عنوان کتابی است که در این نوشته از سایت پی سی ای اف برای کاربران آماده دانلود قرار داده ایم. نوشتن توابع در اکسل یا همان فرمول نویسی در Excel یکی  از مواردی است که باید یک اکسل کار به آن مسلط باشد. زیرا در صورتی که شما کار با فرمولهای اکسل را بلد نباشید، با Microsoft Office Excel به مشکل برمیخورید. در این کتاب آموزش فرمول های اکسل که توسط پی سی ای اف آماده شده است شما به راحتی و به صورت تصویری یاد میگیرید که چگونه با فرمرمول های Excel کار کنید. این کتاب تحت نام توابع ریاضی و مثلثات در اکسل منتشر شده است که در این کتاب با فرمول های ریاضی و مثلثات در اکسل آشنا خواهید شد. اگرچه این کتاب حجم چندانی ندارد، و تعداد صفحات آن کمتر از 30 صفحه است، ولی با همین حجم اندک، با توابع و یا فرمول های کاربردی ریاضی یا مثلثات اکسل آشنا خواهید شد. این کتاب حجم کم داشته، لذا دانلود آن سریع و آسان است و از طرف دیگر پسوند آن پی دی اف (PDF) بوده که مطالعه آن در کامپیوتر و یا موبایل به آسانی امکان پذیر است. امیدواریم این کتاب مورد استفاده تان قرار بگیرد و با مطالعه این کتاب بتوانید با فرمول های اکسل کار کنید، و با توابع ریاضی و مثلثات اکسل آشنا شوید و این کتاب به عنوان یک راهنمای خوب در این زمینه برای تان واقع شود. لازم به ذکر است با دانلود مطالعه این کتاب فقط با توابع و چگونگی فرمول نویسی در نرم افزار اکسل آشنا خواهید شد، در صورتی که نیازمند آموزش کار با محیط Excel هستید، کتاب های آموزشی اکسل را قبلا در سایت قرار داده ایم، برا دانلود به لینک آموزش Excel مراجعه نموده و کتاب های مربوطه آموزش اکسل را دانلود کنید. برای دانلود کتاب آموزش فرمول های اکسل به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

آموزش OneNote – دانلود کتاب آموزش تصویری وان نوت

آموزش OneNote عنوان این کتاب آموزشی از سایت پی سی ای اف است. قبل از اینکه به شرح این کتاب آموزشی مفید وان نوت بپردازیم، شاید برای تان این سوال خلق شود که نرم افزار OneNote چیست و از آن میتوان چه استفاده ای کرد؟ برنامه OneNote در بسته نرم افزاری مایکروسافت آفیس گنجانیده شده و صاحب امتیاز آن Microsoft است. حتما تا کنون برای تان پیش آمده که خواسته باشید اطلاعات، یاد داشت ها و یا شاید خاطرات خود را بنویسید، ولی آیا میتوانید تصاویر، فیلم و یا صدا را با آن یاد داشت های خود اضافه کنید؟ قطعا فیلم و صدا بر روی کاغذ نمیشود و تصاویر به مشکل و هزینه زیاد امکان پذیر است. نرم افزار OneNote برای ذخیره اطلاعات، تنظیم، جستجو و به اشتراک گذاشتن آن کاربرد دارد. این برنامه همانند یک نسخه الکترونیکی از دفترچه‌های کاغذی معمولی است که شما را قادر میسازد به امکانات زیادی دست یابید و اطلاعات مالتی مدیا را در آن ذخیره کنید. جالب اینجاست که نرم افزار OneNote قبل از سال 2007 به صورت جداگانه نصب میشد و همراه آفیس 2003 ارائه نمیشود ولی از آفیس 2003 به بعد یعنی در آفیس 2007 به یکی از اجزای نرم افزاری آفیس تبدیل شده و در بسته نرم افزاری آفیس نیز موجود است. همجنان نسخه های کامل تر آن در آفیس 2010 هم موجود است. در این کتاب آموزشی شما به صورت کامل و اصولی با نحوه کار نرم افزار OneNote آشنا خواهید شد. آموزش های این کتاب به بخاطر فهم آسان تر و بیشتر به صورت تصویری بوده و این کتاب برعلاوه اینکه به زبان فارسی نوشته شده است به پسوند PDF (پی دی اف) آماده شده است. لذا دانلود آن سریع، انتشار آن آسان، حجم آن کم و مطالعه آن در موبایل و یا کامپیوتر به آسانی میسر است. امیدواریم با استفاده از این کتاب آموزشی، بتوانید به خوبی با برنامه OneNote کار کنید و این کتاب به عنوان یک مرجع یا راهنمای خوب شما را در راستای استفاده از برنامه وان نوت یاری کند. برای دانلود کتاب آموزش OneNote از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

آموزش Word – دانلود کتاب آموزش ورد

نرم افزار Microsoft Word یکی از محبوبترین و قویترین برنامه های ویرایشگر متن است. با استفاده از برنامه Word میتوانید به راحتی متون خود را ویرایش کنید، طراحی کنید، چاپ کنید، اشتراک بگذارید و از سایر امکانات استفاده کنید. با نرم افزار Word قادر خواهید بود تا به راحتی کتاب، مجله ها، روزنامه ها، نامه ها، ایمیل ها و سایر موارد دیگر که نیاز به تایپ و ویرایش دارد انجام و طراحی کنید. Word تولید شده شرکت مایکروسافت است و در بسته نرم افزاری Microsoft Office گنجانیده شده است. هم اکنون از بیش از چند میلیون کاربر کامپیوتر از Word استفاده های شخصی یا دولتی میکنند. از Word در چاپخانه ها و ادارات استفاده به عمل می آید. نرم افزار ورد به یکی از کاربردی ترین نرم افزارها تبدیل شده است حال آنکه هرکاربر، بعد از نصب ویندوز اقدام به نصب مایکروسافت آفیس میکند و یا حد اقل ورد را نصب میکند. نرم افزار ورد از ابتدای تولید بسته نرم افزار آفیس در سال 1997 میلادی در بسته نرم افزاری مایکروسافت آفیس جای داشت و هم اکنون نسخه های 97/2003/2007/2010/2013 آن در دسترس و قابل دانلود است. در صورتی که با ورد آشنا نیستید، پیشنهاد میکنیم دانلود کتاب آموزشی Word را امتحان کنید. در کتاب آموزش Word شما به صورت کامل به این نرم افزار آشنا خواهید شد. آموزش های این کتاب آموزشی ورد به زبان فارسی و پسوند پی دی اف (PDF) بوده که دانلود آن سریع و مطالعه آن راحت است. در این کتاب که به زبان فارسی منتشر شده است شما از مقدماتی تا حرفه ای با این نرم افزار آشنا خواهید شد و یاد میگیرید که چگونه با Word کار کنید. برای دانلود کتاب آموزش ورد از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

آموزش Access – دانلود کتاب آموزش اکسس

نرم افزار Access (اکسس) در تمامی بسته های نرم افزاری Microsoft Office گنجانیده شده است. از نرم افزار اکسس معمولا برای ساخت و مدیریت پایگاه های اطلاعاتی عظیم، متوسط و کوچک استفاده به عمل می آید. در نرم افزار Access به راحتی میتوانید پایگاه های اطلاعاتی خود را با امکانات فراوان ایجاد کنید و لذت ببرید. در این کتاب شما با مفاهیم و اصول اولیه نرم افزار اکسس آشنا خواهید شد. همچنان طریقه استفاده و ساخت پایگاه های داده اطلاعاتی (Database) را به صورت اصولی و به شکل تصویری یاد خواهید گرفت. خلاصه در کتاب آموزش اکسس شما به صورت تصویری و قدم به قدم با Access آشنا خواهید شد. این کتاب به زبان فارسی توسط زین الدین تولکی در 34 صفحه نوشته شده است. فرمت این کتاب آموزشی اکسس پی دی اف (PDF) بوده که مطالعه آن را در دستگاه های دیجیتالی مختلف آسان ساخته و انتشار و انتقال آن بخاطر کم بودن حجم آن آسان خواهد بود. از خوبی های نرم افزار اکسس این است که فایلهای آن با پسوند MDB ذخیره میشوند که در سایر برنامه ها (به خصوص نرم افزارهای برنامه نویسی) به خوبی قابل اجراء و هماهنگی کامل است. اکسس از امنیت خوبی برخوردار است و از آن در مراکز بزرگ مانند: بیمارستان ها، مدارس، اداره ها و … قابل استفاده است. هم اکنون نرم افزار اکسس به عنوان یکی از نرم افزارهای قدرتمند اداری جهت ثبت و ذخیره اطلاعات محسوب میشود و اکنون به یکی از بهترین نرم افزارها ساخت و مدیریت پایگاه داده به شمار رفته و از آن میلیون ها کاربر استفاده خانگی وغیرخانگی میکنند. امیدواریم این کتاب آموزشی Access برایتان مفید واقع شود و بتواند به عنوان یک راهنمای خوب شما را در استفاده از نرم افزار اکسس یاری کند. برای دانلود کتاب آموزش Access از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »