چهار شنبه , 15 آگوست 2018
خانه » دانلود رایگان » دانلود کتاب » متفرفه » آموزش گرامر انگلیسی – دانلود کتاب آموزش گرامر زبان English

آموزش گرامر انگلیسی – دانلود کتاب آموزش گرامر زبان English

آموزش گرامر انگلیسی عنوان مجموعه کتابهاییست که در این نوشته از سایت پی سی ای اف برای دانلود رایگان آماده گردیده است. این مجموعه کتاب ها دستورهای زبان انگلیسی را از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته به زبان فارسی و با سبک جالب آموزش میدهند.

آموزش گرامر انگلیسی

اگر خواسته باشیم که دستور زبان را تعریف کنیم باید بگوییم که دستور زبان یا گرامر عبارت از مجموعه قوانین و ضوابط حاکم بر ساختار واژه‌ها، جمله‌ها، معناها، آواها و واج‌ها در زبان است. دستور زبان (Grammar) یکی از پایه های اساسی یک زبان است، همچنان در زبان انگلیسی هم دستور زبان، یکی از پایه های اساسی آن را تشکیل میدهد. برای یادگیری کامل زبان انگلیسی تنها صحبت کردن کافی نیست، بلکه برای صبحت کردن درست، نوشتن و خواندن (Reading & Writing) در سطح عالی عالم بودن بر دستور زبان یک امر مهم و ضروری است تا به صورت مسلکی به زبان انگلیسی مسلط شوید، همچنان اگر در صحبت کردن و نوشتن یک زبان ضعیف هستید، به احتمال زیاد این مشکل به دلیل آشنا نبودن کامل با گرامر است. این مجموعه کتابهای که از سایت P30AF تهیه گردیده بیش از 350 صفحه در قالب فشرده پی دی اف (PDF) بوده و به صورت اصولی و فارسی گرامر زبان انگلیسی را به درستی همراه با مثالها و استفاده از شیوه های نوین درسی، آموزش میدهد. همچنان می توانید آموزش دستور زبان انگلیسی را نیز دانلود کنید.

امیدواریم با مطالعه این کتاب ها گرامر زبان English شما تقویت شود. برای دانلود آموزش گرامر زبان انگلیسی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 توجه : جهت مشاهده این کتابها شما نیازمند نصب نرم افزار Adobe Reader و یا نرم افزار Foxit Reader بر روی کامپیوتر خود میباشید.

دانلوددانلود: دانلود رایگان با لینک مستقیم
حجم : 12٫58MB
password رمز : www.p30af.com
source منبع : P30AF
گذارش لینک خراب گزارش لینک خراب : گزارش

دیوان اندروید حافظ

10 نظر

  1. خیلی عالیه
    دستتون درد نکنه

  2. خیلی خیلی عالیه انشاء الله كه توي ميزان حسناتتون بره موفق باشيد

  3. salam ye soal?baraye amoozeshe zaban loghat mohemtare ya gerammer

    • هیچکدام ، سعی کنید هر دو رو به اندازه کافی بلد باشید و در ضمن از همه مهم تر اینه که گفتگو کنید و سعی کنید صحبت کنید

  4. واقعا دستتون درد نکنه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*