یکشنبه , 20 می 2018
خانه » دانلود رایگان » دانلود کتاب » متفرفه » آموزش متااسپلویت – دانلود کتاب آموزش Metasploit

آموزش متااسپلویت – دانلود کتاب آموزش Metasploit

آموزش متااسپلویت

متااسپلویت توسط آقای HD Moore پیاده سازی و تولید شده است. هدف او از ساخت فریمورک متااسپلویت آن بود که فریمورکی با قابلیت انعطاف، پایدار و قدرتمند برای ساخت و مورد استفاده قرار دادن اکسپلویت تولید کند. او اولین نسخه متااسپلویت را مبتنی بر پرل در سال 2003 که حاوی یازده اکسپلویت بود منتشر ساخت؛ اولین سوالی که برای یک فرد مبتدی پیش خواهد آمد قطعا ایسنت که برنامه متا اسپلویت چیست؟ و در چه زمینه هایی کاربرد دارد؟ و یا چه کاری میتوان با آن انجام داد؟ در جواب این سوال باید گفت که متا اسپلویت برنامه ای برای آزمایش امنیت سیستم ها، برنامه ها و سرویس ها مبتنی بر شبکه های کامپیوتری است.
فریمورک متااسپلویت اجازه میدهد که بر روی جنبه های خیلی تخصصی و حرفه ای نفوذگری در کامپیوتر تمرکز کنید و هدف های خود را از نقطه نظر امنیت و نفوذ پذیری مورد بررسی قرار بدهید و ضعف های امنیتی آنها را کشف و برای ضعف های امنیتی کشف شده، اکسپلویت دلخواه تولید کنید.
برنامه متااسپلویت در اصل یک نرم افزار تحت لینوکس است و انتظار میرود روی تمام لینوکس هایی که دارای مفسر روبی هستند اجراء شود. با پیشرفت در خواندن فصلهای این کتاب ارزشمند و تمرین روش هایی که ارائه شده است، شما مشاهده خواهید کرد که میتوان در تمامی جنبه های گوناگون آزمودن امنیت از متااسپلویت استفاده کرد.
کتابی که در این نوشته از سایت پی سی ای اف تهیه دیده ایم Oopssec Metasploit Penetration Tester’s Guide نام دارد که شامل بیش از 120 صفحه بوده و توسط میلاد کهساری الهادی به زبان فارسی نوشته شده است با مطالعه این کتاب فریمورک متااسپلویت را یاد خواهید گرفت. برای دانلود آموزش متااسپلویت کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این کتاب دارای موضوعات و بخشهای مختلفی مانند:

– مبانی مطلق در آزمون نفوذ
– فاز های استاندارد آزمایشن امنیت
– تحلیل آسیب پذیری ها
– اکسپلویت کردن آسیب پذیری
– انواع آزمون های نفوذ
– آزمایش امنیت پنهان
– آزمایش امنیت آشکارا
– واسطه کاربری متااسپلویت
– کنسول متااسپلویت
– متصل شدن به بانک اطلاعاتی
– واسط کنسول متااسپلویت
– واسط خط فرمان
– واسط آرمیتج
– کار با پایگاه داده در متااسپلویت
– نصب پایگاه داده
– و …

دانلوددانلود: دانلود رایگان با لینک مستقیم
حجم : 16٫28MB
password رمز : www.p30af.com
source منبع : P30AF
گذارش لینک خراب گزارش لینک خراب : گزارش

دیوان اندروید حافظ

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*