دوشنبه , 23 جولای 2018
خانه » دانلود رایگان » دانلود کتاب » ترفند » آموزش ترفندهای رجیستری – دانلود کتاب 160 ترفند Registry

آموزش ترفندهای رجیستری – دانلود کتاب 160 ترفند Registry

آموزش ترفندهای رجیستری

آموزش ترفندهای رجیستری عنوان کتابیست که در این نوشته از سایت پی سی ای اف برای دانلود رایگان قرار داده ایم. رجیستری ویندوز یک بخش اساسی و عمده ویندوز میباشد که با تغییرات در رجیستری ویندوز به راحتی میتوانیم کارهای جالبی را در ویندوز انجام دهیم که در حالت عادی ممکن نیست! در واقع میتوان گفت رجیستری قلب ویندوز است زیرا بسیاری از نرم افزارها در آن به ثبت میرسد در رجیستری میتوانید به راحتی با تغییر دادن قیمتهای های متغییر ها تغیراتی را بوجود بیاورید و یا متغیرها را ایجاد کنید. رجیستری در تمامی انواع ویندوز ها موجود است، اگر تا کنون محیط رجیستری را ندیده اید و دوست دارید ببینید به Run ویندوز خود مراجعه نموده و Regedit.exe بنویسید تا پنجره رجیستری باز شود. رجیستری ویندوز معمولا دارای بخشهای زیر است که هر بخش آن وظیفه خاصی دارد و کلید های خاصی در آن ذخیره میشود:

HKEY_CLASSES_ROOT
HKEY_CURRENT_USER
HKEY_LOCAL_MACHINE
HKEY_USERS
HKEY_CURRENT_CONFIG

در این کتاب مجموعه بی نظیر 160 ترفند رجیستری قرار دارد و سعی شده از است در بعضی قسمتهای آن برای بهتر فهمیدن ترفند، از تصاویر استفاده شود. ترفندهای این کتاب به زبان فارسی آموزش داده شده و بخش بخش است که یادگیری را آسان میسازد. این کتاب با قالب پی دی اف (PDF) دارد و بیش از 40 صفحه دارد، حجم بسیار پایین و کم داشته که دانلود آن آسان و مطالعه آن در دستگاه های دیجیتالی مختلف بسیار آسان است. با یادگیری ترفندهای رجیستری به راحتی میتوانید تغییرات جالبی را به ویندوز و یا برنامه های نصب شده بر روی ویندوز بیاورید و لذت ببرید. امیدواریم که این کتاب آموزشی ریجستری به عنوان یک راهنمای خوب برایتان واقع شده و از آن نهایت استفاده را ببرید. برای دانلود کتاب آموزش ترفندهای رجیستری به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود دانلود : دانلود رایگان با لینک مستقیم
حجم : ۱.18MB
password رمز : www.p30af.com
source منبع : P30AF
گذارش لینک خراب گزارش لینک خراب : گزارش

دیوان اندروید حافظ

6 نظر

  1. اقا این سایت برا افغانستانه؟چه جالب من از تهران شهر فیروزکوه دارم دانلود میکنم اینو از ته دلم میگم این سایت یکی از بهترین سایتاست من که بدونه هیچ دردسر دانلود میکنم خیلی خیلی راحت واقعا مرسی هرچی دکمه دانلود زدم برام اومد هرچیا

  2. بسیار عالی بود دانلود بسیار آسان ، جهان سپاس و تشکر از تمام حمایت کننده گان این سایت پنج ستاره
    مجتبی کابل افغانستان

  3. واقعا دمت گرم شما افغانیا خوب مختون کار میکنه .نه واقعا عالی بودش .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*