چهار شنبه , 20 ژوئن 2018
خانه » دانلود رایگان » دانلود کتاب » وردپرس » هدایت نوشته ها و برگه ها به لینکهای جدید – افزونه ریدایرکت وردپرس

هدایت نوشته ها و برگه ها به لینکهای جدید – افزونه ریدایرکت وردپرس

هدایت نوشته ها و برگه ها به لینکهای جدید - افزونه ریدایرکت وردپرس

هدایت نوشته یا برگه های قدیمی به نوشته ها و برگه های جدید یا لینکهای خارجی در اکثر مواقع بسیار ضروری میباشد، تا به جای پاکسازی نوشته یا برگه به مکان جدید هدایت شود که اینکار از لحاظ سئو مفید بوده چون پیغام خطای 404 ایجاد نمیشود و هم پیج رنک نوشته یا برگه شما به لینک جدید منقل میشود. افزونه ای را در این پست مورد معرفی قرار داده ایم که به شما کمک میکند تا نوشته قدیمی را به نوشته های جدید با امکانات وسیع تر و حالت های مختلف انجام دهد. مثلا حالتهای Temporary 302 ، Permanent 30`،  Temporary 307 و Meta Redirect را برای روش هدایت تعیین کنید تا اعتبار و پیج رنک نوشته قدیمی به نوشته جدید منتقل شود. مثلا اگر نوشته قدیمی شما دارای پیج رنک 4 باشد به نوشته جدید هم منتقل میشود، همچنان قابلیت تنظیم فعال بودن یا غیره فعال بودن، باز کردن آدرس در پنجره جدید، علاوه کردن نوفالو و … را اعمال نمایید. برای معرفی کامل تر و مشاهده لینک دانلود آن از سایت رسمی وردپرس به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

طرز کار با افزونه بسیار ساده بوده برای شروع ابتدا این افزونه را از آدرس ذیل دانلود، نصب و فعال سازید.

http://wordpress.org/extend/plugins/quick-pagepost-redirect-plugin

سپس برای هدایت نوشته های قبلی به نوشته های جدید وارد نوشته های قدیمی شده سپس روی ویرایش نوشته کلیک کنید، صفحه ای مانند تصویر ذیل مشاهده خواهید کرد.

افزونه Quick Page/Post Redirect DEV

که جهت فعال سازی گزینه اول را فعال سازید سپس نوع هدایت را انتخاب نموده و در قسمت Redirect URL آدرسی که تمایل دارید به آن هدایت شود وارد سازید و روی بروزرسانی کلیک کنید، دقت کنید که میتواند این لینک داخلی باشد( از خود سایت شما باشد) یا لینک خارجی از سایت دیگر باشد.

همچنان از قسمت پیشخوان –> Redirect menu میتوانید مدیریتی برای نوشته ها و برگه های هدایت شده داشته باشید و یا از آن قسمت هم ریدارکت کنید. لازم به ذکر است که افزونه های متعدد دیگری در این زمینه ساخته شده که از آن جمله میتوانیم به Simple 301 Redirects اشاره کنیم. امیداوریم که از معرفی این افزونه لذت برده باشید.

source منبع : پی سی ایــ افــ

دیوان اندروید حافظ

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*