چهار شنبه , 20 ژوئن 2018
خانه » دانلود رایگان » دانلود کتاب » وردپرس » افزایش ورودی موتورهای جستجو با ساخت صفحه برچسب ها

افزایش ورودی موتورهای جستجو با ساخت صفحه برچسب ها

افزایش ورودی موتورهای جستجو با ساخت صفحه برچسب ها

قبلا انجام این عمل افزایش چشمگیری در افزایش ورودی موتورهای جستجو داشت، ولی درحال حاضر با به وجود آمدن الگوریتم پنگون گوگل انجام این عمل سایت شما را در معرض خطر اسپم شدن قرار میدهد لذا توصیه میکنیم موارد ذیل را انجام ندهید.

ساخت برگه ای که در آن تمام برچسپهای سایت شما نمایش داده شود، برای موتورهای جستجو بسیار دلچسپ و در سئو و افزایش ورودی های موتورهای جستجو وردپرس تاثیر گذار است.

البته این کار توسط افزونه ساخت سایت مپ WordPress SEO یا Google XML Sitemap امکان پذیر است تا برای برچسپهای سایت نقشه XML درست کنیم، ولی با این روش که معرفی میکنیم دیگر نیازی به افزونه نخواهید داشت.

برعلاوه این کاربرد که صفحه ای از تمام برچسپهای خود دارید و بر سئو سایت تاثیر گذار است، یک سود دیگر به کسانی که تمایلی به نمایش برچسپهای پست خود ندارند نیز دارد، زیرا میتوانند تابع نمایش برچسپها را از پوسته خود برداشته ولی برچسپها توسط موتورهای جستجو دیده و ایندیکس میشوند. در این آموزش سعی نمودیم تا آموزش را به صورت جامع، تصویری و آسان ارائه نموده و بر روی تمامی قالبهای وردپرس قابل اجراء باشد. برای آموزش تصویری ساخت ایجاد صفحه برای نمایش تمام برچسپهای سایت به ادامه مطلب مراجعه کنید.

1- ابتدا این فایل را دانلود نموده و در پوشه پوسته فعال خود آپلود کنید.

2- سپس از بخش برگه ها –> افزودن برگه، برگه جدید به نام tags ایجاد کنید.

3- از بخش صفحات برگه –> قالب tags را مانند شکل انتخاب کنید. ( دقت داشته باشید که چیزی در برگه ننوسید و به صورت خالی بگذارید ).

صفات برگه

4- کار تمام است !

برگه ای شما به همان نامی که ایجاد کردید در دسترس است!

source منبع : P30AF

دیوان اندروید حافظ

4 نظر

 1. اقا آخر این کار بکنیم یا نکنیم؟؟؟
  یک جا میای میگی “””””””قبلا انجام این عمل افزایش چشمگیری در افزایش ورودی موتورهای جستجو داشت، ولی درحال حاضر با به وجود آمدن الگوریتم پنگون گوگل انجام این عمل سایت شما را در معرض خطر اسپم شدن قرار میدهد لذا توصیه میکنیم موارد ذیل را انجام ندهید.””””””

  جای دیه میای میگی “””””””ساخت برگه ای که در آن تمام برچسپهای سایت شما نمایش داده شود، برای موتورهای جستجو بسیار دلچسپ و در سئو و افزایش ورودی های موتورهای جستجو وردپرس تاثیر گذار است.

  البته این کار توسط افزونه ساخت سایت مپ WordPress SEO یا Google XML Sitemap امکان پذیر است تا برای برچسپهای سایت نقشه XML درست کنیم، ولی با این روش که معرفی میکنیم دیگر نیازی به افزونه نخواهید داشت.

  برعلاوه این کاربرد که صفحه ای از تمام برچسپهای خود دارید و بر سئو سایت تاثیر گذار است، یک سود دیگر به کسانی که تمایلی به نمایش برچسپهای پست خود ندارند نیز دارد، زیرا میتوانند تابع نمایش برچسپها را از پوسته خود برداشته ولی برچسپها توسط موتورهای جستجو دیده و ایندیکس میشوند.

  در این آموزش سعی نمودیم تا آموزش را به صورت جامع، تصویری و آسان ارائه نموده و بر روی تمامی قالبهای وردپرس قابل اجراء باشد.””””””””””””””””

  آخر چی شد ؟؟ انجام بدیم یا نه ؟؟؟ 😐

 2. سلام ممنون عالی بود

 3. ممنون جالب بود ، مرسی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*