سه شنبه , 17 جولای 2018

مبدل

دانلود نرم افزار تبدیل فرمت ویدیویی Videomizer 2.0.14.218

Videomizer

Videomizer نرم افزاری جهت تبدیل فرمت های صوتی و تصویری مباشد. در صورتی که قصد تبدیل فرمت های صوتی و ویدیویی را دارید میتوانید از طریق این نرم افزار به راحتی با تنظیمات حرفه ای به این کار بپردازید. این نرم افزار از بسیاری از فرمت های مختلف پشتیبانی کرده و میتواند با سرعت به تبدیل فایل های کاربران بپردازید. از دیگر ویژگی های این نرم افزار میتوان ویرایش فایل های ویدیویی و حذف بخش های ناخواسته و همچنین حذف لغزش تصاویر و افزایش نسبی کیفیت آنها اشاره کرد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار مبدل ویدیو GiliSoft Video Converter 8.6.0

GiliSoft Video Converter

GiliSoft Video Converter نرم افزار قدرتمند مبدل ویدیویی میباشد. فرمت های ویدیویی دارای گوناگونی و تعداد بسیار زیادی بوده که هرکدام قابلیت ها و ویژگی های خاص خودشان را دارند و شرکت های مختلف بر روی ساختن فرمت های جدید با ویژگی های حرفه ای تر و دخیره سازی کیفیت بالاتر در حجم کمتر کار میکنند. به طور مثل برخی فرمت های کیفیت بسیار بالایی داشته اما در برخی موبایل ها و پلیر ها قابل اجرا نمیباشند. و یا ممکن است برخی فرمت ها حجم بسیار بالایی را در کامپیوتر اشغال کرده باشند. با کمک GiliSoft Video Converter به راحتی میتواند به تبدیل فرمت های مختلف ویدیویی بپردازید و اینگونه مشکلات را به راحتی حل نمایید. این نرم افزار از بسیاری از فرمت ها پشتیبانی کرده و امکان تبدیل آنها به یکدیگر و یا کاهش حجم ویدیو ها را دارد. جهت دانلود این نرم افزار به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار مبدل صوتی و ویدیویی FormatFactory 3.2.1

FormatFactory

FormatFactory نرم افزار قدرتمند تبدیل فرمت های صوتی و ویدیویی می باشد. یکی از مشکلات عمده ویدیو ها و فیلم ها فرمت آنهاست که در برخی مواقع حجم بسیار بالا و کیفیت پایینی داشته و نیاز به تغییر کیفیت به یکی از فرمت های کم حجم و با کیفیت دارند و یا ممکن است فرمتی قابل اجرا در موبایل ها و تبلت ها نباشد. در این زمان است که نیاز به نرم افزار های مبدل احساس میشود. FormatFactory یکی از بهترین نرم افزار های کانورتر است که با پشتیبانی از فرمت های ویدیو AVI,3GP,MKV,MOV,MMF,AMR,M4A,MP2,ICO,TIF,PCX TGA,MP4,3GP,MPG,AVI,WMV,FLV,SWF و … و فرمت های صوتی MP3,WMA,AMR,OGG,AAC,WAV و … یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه می باشد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار کانورتر ویدیو Freemake Video Converter 4.1.3.0

Freemake Video Converter

Freemake Video Converter نرم افزار حرفه ای تبدیل فرمت های مختلف ویدیویی می باشد. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید به کانورت انواع فرمت های مختلف ویدیویی با کیفیت بالا و تنظیمات مختتلف بپردازید. یکی از بزرگترین مشکلات ویدیو ها حجم بالای آنهاست که میتوان با استفاده از نرم افزار های مبدل آنها را تبدیل به فرمت های فشرده ساز کرده و حجم آنها را بسیار کاهش داد. Freemake Video Converter با پشتیبانی از 200 فرمت مختلف یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه می باشد که می تواند تمامی نیاز های شما را بر طرف سازد. همچنین با کمک این نرم افزار می تواند به ویرایش ویدیو ها و برش و جسباندن ویدیو ها مختلف بپردازید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار مبدل صوتی Aiseesoft Audio Converter 6.2.90

Aiseesoft Audio Converter

Aiseesoft Audio Converter نرم افزار قدرتمند تبدیل فرمت های صوتی می باشد. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید به انجام اعمال گوناگون و مدیریت فایل های صوتی خود بپردازید و حجم و کیفیت و تگ های آن را به شیوه دلخواه تغییر دهید. این نرم افزار ابزار های مختلفی را در اختیارتان قرار میدهد که می تواند تمامی نیاز های شما را در این زمینه بر طرف سازد. پشتیبانی از فرمت های صوتی مختلف از دیگر قابلیت های این نرم افزار می باشد که امکان تبدیل این فرمت های به یکدیگر وجود دارد. همچنین این نرم افزار امکان اسخراج صدا از ویدیو ها را نیز در اختیار کاربران قرار می دهد که با کمک این ابزار می توانید با انتخاب بخش خاصی از یک ویدیو صدای آنرا ذخیره کرده و با فرمت دلخواه ذخیره نمایید. هم اکنون می توانید این نرم افزار قدرتمند را با لینک مستقیم از پی سی اف دریافت نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار تبدیل فرمت های صوتی AVS Audio Converter 7.2.2.529

AVS Audio Converter

AVS Audio Converter نام نرم افزاری قدرتمند جهت تبدیل فرمت های صوتی می باشد. این نرم افزار ساده با فراهم آوردن امکانات و قابلیت های فراوان یکی از بهترین نرم افزار های این زمینه به شمار می رود. با کمک این نرم افزار می توانید فرمت های صوتی MP3, FLAC, OGG, AAC, M4A, M4B, M4R, AMR, WMA, VOX را به یکدیگر تبدیل کرده و کیفیت آنها را نیز تعیین کنید. همچنین این نرم افزار امکان استخراج فایل های صوتی بخش خاصی از ویدیو ها را نیز دارا می باشد و فرمت های ویدیویی قابل استخراج آن شامل DVD, MPEG, MP4, AVI, DIVX, MOV, WMV, VOB, 3GP, RM, QT, FLV و … می باشد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار مبدل ویدیویی Wise Video Converter Pro 1.36.43

Wise Video Converter Pro

Wise Video Converter Pro نرم افزاری قدرتمند جهت تبدیل فرمت های مختلف ویدیویی می باشد. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید به تبدیل فایل های ویدیویی با کیفیت بالا بپردازید. این نرم افزار از فرمت های مخلتفی پشتیبانی میکند و تنها با یک کلیک و یا کشیدن و رها کردن فایل در محیط نرم افزار امکان تبدیل آن فرمت های مختلف را به کاربران میدهد. همچنین می توانید به استخراج صدا از فرمت های مختلف بپردازید و آنها را با کیفیت های مختلف MP3 ذخیره کنید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب بپردازید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار تبدیل فرمت تصویر Advanced Batch Converter 7.89

Advanced Batch Converter

Advanced Batch Converter یکی از بهترین نرم افزار های تبدیل فرمت های مختلف تصویر به یکدیگر است. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید فرمت های گوناگون پشتیبانی شده که به بیش از 150 فرمت تصویر می رسد را تنها با یک کلیک به یکدیگر تبدیل کنید. همچنین امکان ویرایش جزئی تصاویز نیز وجود دارد که می توانید آنها را به حالت های مختلف تبدیل کنید و افکت ها و استایل های مختلف را روی آنها امتحان کنید. این نرم افزار می توانید تمامی نیاز های شما را در زمینه تبدیل فرمت دست جمعی یا تک به تک به طور کامل بر طرف کند. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار مبدل Bigasoft MKV Converter 3.7.50.5067

Bigasoft MKV Converter

Bigasoft MKV Converter نام نرم افزار قدرتمند تبدیل فرمت های MKV به تمامی فرمت های محبوب ویدئویی با کیفیت بالا می باشد. با کمک این نرم افزار حرفه ای بدون کاهش حجم ویدئو می توانید فایل های MKV خود را به فرمت های مختلف ویدئویی تبدیل کنید. این نرم افزار امکان تبدیل فرمت های MKV به MP4, AVI, WMV و … را به کاربران می دهد و همچنین می توانید به صورت جداگانه به استخراج صدا در این فرمت بپردازید. این نرم افزار امکان پخش فرمت های MKV را نیز به کاربران می دهد. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار تبدیل ویدیو Any Video Converter Professional v5.5.0

Any Video Converter Professional

Any Video Converter Professional نرم افزار فوق العاده حرفه ای تبدیل فرمت های مختلف ویدیویی می باشد. به کمک این نرم افزار به راحتی می توانید فایل های مختلف ویدئویی از جمله AVI, MPG, RMVB, MOV, MKV and many other video  WMV, AVI, MP4, FLV, 3GP و … را به راحتی انتخاب کرده و به کیفیت ها و حجم های مختلف تبدیل کنید. از دیگر ویژگی های این نرم افزار پشتیبانی از فرمت های iPod, iPhone, Zune, PSP می باشد. این نرم افزار امکان تبدیل فرمت های صوتی را نیز به کاربران می دهد. به طور کلی می توان گفت یکی از بهترین نرم افزار های مبدل در جهان است که با طرز کار ساده امکانات فراوانی را کاربران ارائه می دهد. جهت دانلود این نرم افزار فوق العاده به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار ویرایشگر ویدئو Nero Video 2014 15.0.01800

Nero Video

Nero Video 2014 15.0.01800 یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت فایل های ویدئویی می باشد. اکثر افراد محصولات شرکت Nero را به عنوان نرم افزار های رایت و کپی CD/DVD می شناسند. اما این بار قصد معرفی نرم افزاری از شرکت Nero را داریم که به کمک آن می توانید به ویرایش و انجام اعمال مختلف بر روی فایل های ویدئویی بپردازید. پشتیبانی از فرمت های مختلف ویدئویی یکی از قابلیت های برتر این نرم افزار می باشد و می توانید به راحتی فرمت های مختلف ویدئویی را به یکدیگر تبدیل کنید.. این نرم افزار از قابلیت ها و امکانات فوق العاده ای برخوردار می باشد که می تواند به تنهایی تمامی نیاز های شما را در زمینه مدیریت فایل های ویدئویی بر طرف سازد. جهت دانلود این نرم افزار فوق العاده کاربردی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار مبدل ویدئویی فرمت MakeMKV 1.8.6 Beta

MakeMKV

MakeMKV 1.8.6 Beta  نرم افزار قدرتمند جهت ساخت فرمت ویدئویی MKV می باشد. در صورتی که در کامپیوتر خود ویدئو های فروانی را ذخیره کرده اید و حجم بالایی از هارددیسک شما را اشغال کرده است می توانید هم اکنون از نرم افزار MakeMKV جهت تبدیل فرمت های مختلف ویدئو به MKV استفاده کنید. این فرمت دارای امکانات بسیار ویژه ای می باشد و می تواند به راحتی و بدون کاهش کیفیت ویدئو شما حجم آنرا کم کند. همچنین می توانید DVD های بلو-ری را تبدیل کنید و اطلاعات موجود در آنرا به راحتی استخراج کنید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند از پی سی اف به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار Aiseesoft DVD Converter Suite Ultimate 6.3.86.14221

Aiseesoft DVD Converter Suite Ultimate

Aiseesoft DVD Converter Suite Ultimate 6.3.86.14221 نام نرم افزاری جهت تبدیل فرمت های مختلف ویدئویی می باشد. این نرم افزار می تواند فرمت هایی نظیر MP4, H.264, AVI, MP3, WMV, WMA, FLV, MKV, 3GP, VOB, DivX MOV, M4A, AAC, WAV و … را تبدیل کند. علاوه بر این, می توانید به کپی و رایت انواع مختلف دیسک DVD/CD بپردازید و همچنین از دیگر قابلیت های فوق العاده این نرم افزار امکان ویرایش فرمت های ویدئویی مختلف می باشد. به راحتی می توانید قسمت های مختلف ویدئو را جدا کرده و یا در هر قسمت از ویدئو که می خواهید قرار دهید. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی این نرم افزار به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »