دوشنبه , 23 جولای 2018
خانه » دانلود رایگان » صوتی و تصویری » مبدل » دانلود Video to GIF Converter – نرم افزار تبدیل فیلم به عکس انیمیشن GIF

دانلود Video to GIF Converter – نرم افزار تبدیل فیلم به عکس انیمیشن GIF

شاید عکسهای انیمیشن زیادی را دیـده باشید که از فیلم ها به تصـاویر Gif تبدیل شده اند، این تبدیل توسط نرم افزارهای زیادی صـورت میگیرد که یکی از آنـها نرم افزار ها Aoao Video to GIF Converter میباشد که در این نوشته از سایت مرکز دانلود – P30AF به توضیح و امکانات آن میپردازیم.

تبدیل فیلمهای ویدیویی به تصاویر متحرک GIF چه سودی دارد و در چه مواقع استفاده میشود؟

تبدیل فیلمهای ها به عکسهای انیمیشن به مقاصد زیادی استفاده میشود که از آن جمله میتوان به ساخت بنرهای تبلیغاتی از فیلم، اشتراک گذاری ساده تر فیلمها به شکل عکس در محیط اینترنت، فشرده سازی و سایر موراد اشاره کرد.

دانلود نرم افزار تبدیل فیلم به عکس انیمیشن GIF

Aoao Video to GIF Converter یک برنامه فوق العاده قدرتمند در زمینه تبدیل فیلمها به تصاویر متحرک (GIF) میباشد. این نرم افزار امکانات زیادی را جهت تبدیل بهتر و آسانتر فیلمهای ویدویی به عکسهای انیمیشن دارد، که از آن امکانات آن میتوان به : تعیین سرعت ( با دستکاری تعداد فریم ها )، تعیین کیفیت خروجی، تعیین پسوند خروجی، تعیین اندازه عکس خروجی،  تعیین محدوده یا قسمت مشخص برای تبدیل به عکس انیمیشن، پشتیبانی از پسوندهای گوناگون فیلم مانند AVI, MPEG, MP4, MKV, WMV, MOV, 3GP و غیره، امکان اضافه کردن افکتهای زیبا ساز، پشتیبنانی از تمام ویندوزها از جمله ویندوز7،  محیط کاربر پسند سرعت بالا و سایر امکانات که در طول کار با برنامه آشنا خواهید شد اشاره کرد. برای دانلود نرم افزار تبدیل فیلم به عکس انیمیشن GIF به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلوددانلود: دانلود رایگان با لینک مستقیم
حجم : 6٫84MB
password رمز : www.p30af.com
source منبع : P30AF
گذارش لینک خراب گزارش لینک خراب : گزارش

دیوان اندروید حافظ

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*