دوشنبه , 20 آگوست 2018

امنیتی

دانلود نرم افزار رمزگذاری Jetico BestCrypt 8.25.6

Jetico BestCrypt

Jetico BestCrypt نرم افزار قدرتمند قفل گذاری بر فایل ها میباشد. یکی از مهمترین مسائل در کار با کامپیوتر حفاظت از اطلاعات آن و جلوگیری از نابود شدن یا به سرقت رفتن آنها میباشد که روش های مختلفی برای انجام این امر وجود دارد و استفاده از نرم افزار های قفل گذاری یکی از بهترین راه ها میباشد. Jetico BestCrypt یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه است که با کمک آن به راحتی میتواند به قفل گذاری و محافظت از اطلاعات مختلف بپردازید. این نرم افزار از امکانات مختلفی برخوردار است و به راحتی میتواند انواع فایل ها یا پوشه و یا حتی درایو ها را نیز قفل گذاری و امن نماید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار امنیتی اتوران Autorun File Remover 2.0

Autorun File Remover

Autorun File Remover نرم افزار حذف ویروس های اتوران می باشد. این محصول که توسط شرکت امنیتی SecurityXploded ساخته شده یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه است که با وجود حجم بسیار کم خود دارای امکانات فراوانی بوده و میتواند به افزایش امنیت اتوران به آنتی ویروس اصلی که معمولا توانایی شناسایی این نوع ویروس ها را ندارد کمک نماید. همچنین این نرم افزار پس از اتصال USB به کامپیوتر آن را تحت کنترل قرار داده و قبل از نفوذ ویروس ها در آن می تواند از ورود آنها به کامپیوتر جلوگیری کرده و یا آنها را حذف کند. همچنین این نرم افزار رایگان بوده و نیاز به هیچگونه کرک یا شماره سریالی ندارد. جهت دانلود این نرم افزار کاربردی و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار افزایش امنیت پوشه ها Wise Folder Hider 1.53.81

Wise Folder Hider

Wise Folder Hider نرم افزار قدرتمند مخفی سازی پوشه ها در ویندوز میباشد. یکی از بزرگترین مشکلات در کامپیوتر عدم وجود امنیت در ویندوز می باشد و راه های متعددی جهت افزایش امنیت فایل ها و پوشه ها وجود دارد که مخفی سازی آنها یکی از بهترین روش هاست که در این صورت امکان شکستن قفل آنها به روش های مختلف توسط هکر ها نیز وجود نخواهد داشت. Wise Folder Hider یکی از بهترین نرم افزار های مخفی سازی پوشه ها در ویندوز می باشد به صورتی که در ابتدا کافیست یک پسورد برای کل نرم افزار وارد کرده و سپس در محیط نرم افزار به مخفی سازی پوشه ها و فایل ها بپردازید. پس از بسته شدن نرم افزار, امکان بازیابی پوشه ها بدون ورود پسورد دوباره و ورود به نرم افزار امکان پذیر نمیباشد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند از پی سی اف به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار امنیتی Pointstone Total Privacy 6.41.260

Pointstone Total Privacy

Pointstone Total Privacy نرم افزار ساده اما حرفه جهت پاکسازی اطلاعات به جا مانده از فعالیت های یوزر ها می باشد. با کمک این نرم افزار می توانید تمامی ردپا ها و اثرات فعالیت کاربران در مرورگر و بخش های دیگر ویندوز را شناسایی و پاک کنید. این نرم افزار این امکان را به شما میدهد که به اسکن کامپیوتر بپردازید و کوکی ها و انواع دیگر ردپاها را حذف نمایید تا امکان نفوذ به کامپیوتر و همچنین به سرقت اطلاعات تا حد زیادی کاهش یابد. این نرم فزار به صورت خودکار با اکثر مرورگرهای معروف جهان همخوانی داشته و بدون نیاز به تنظیمات خاصی می تواند آنها را پاکسازی نماید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند از پی سی اف به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار ضد جاسوسی وبکم CamBlocker 1.2.0.1

CamBlocker

CamBlocker نرم افزار ساده اما قدرتمند جلوگیری از هک وبکم می باشد. در صورتی که از وبکم استفاده میکنید و می خواهید از امنیت آن اطمینان یافته و هک شدن وبکم خود جلوگیری کنید می توانید از نرم افزار های ضد هک وبکم که یکی از بهترین آنها CamBlocker است استفاده نمایید. این نرم افزار می تواند تمامی روش های نفوذ به وبکم را تحت کنترل گرفته و از نفوذ به آن جلوگیری به عمل اورد. همچنین می توانید پسورد برای وبکم تعیین کرده و دسترسی و امنیت آنرا چندین برابر و از سو استفاده از آن جلوگیری کنید. از قابلیت های دیگر این نرم افزار می توان به حجم کم آن اشاره کرد. همچنین میزان منابع سیستمی که توسط این نرم افزار اشغال میشود بسیار ناچیز است. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند از پی سی اف به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار امنیتی UnHackMe 7.00 Build 430

UnHackMe

UnHackMe نرم افزار امنیتی جهت جلوگیری از هک شدن کامپیوتر و به سرقت رفتن اطلاعات می باشد. این نرم افزار می تواند از نفوذ Rootkit ها که شناسایی آنها بسیار مشکل است و ممکن است توسط بسیاری از آنتی ویروس ها شناسایی نشود را نابود کند. در واقع این نوع ویروس ها به طور پنهانی عمل کرده و توسط هکر ها ساخته می شوند و شناسایی آنها حتی توسط آنتی ویروس ها آپدیت شده نیز بسیار سخت می باشد. این نرم افزار با کنترل حرکت های ناگهانی و ناخواسته ویندوز می تواند کار Rootkit هارا مختل کند. جهت دانلود این نرم افزار و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار ایجاد فایروال قدرتمند Privatefirewall 7.0.30.3

Privatefirewall

Privatefirewall نرم افزار قدرتمند جهت ایجاد دیواره آتش می باشد. یکی از مهم ترین مسائل که هر کاربری هنگام گشت و گذار در اینترنت می بایست رعایت کند حفظ امنیت به وسیله استفاده از فایروال می باشد. Privatefirewall یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه است که با ایجاد دیواره آتش غیر قابل نفوذ می تواند امنیت اطلاعات را تا حد بالایی افزایش دهد. این فایروال قدرتمند از ورود بسیاری از ویروس ها و کرم های ناخواسته به کامپیوتر جلوگیری کرده و امکان ارتباط نرم افزار ها با اینترنت بدون اجازه کاربر جهت انجام کار هایی مانند آپدیت را نیز از بین میبرد. همچنین می توانید لیستی از آدرس ها را به نرم افزار جهت بلاک شدن و باز نشدن آنها در مرورگر بدهید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به صورت رایگان و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار محافظت کامپیوتر در برابر ویروس Antirun 2.6 Pro

Antirun

Antirun نرم افزار قدرتمند جلوگیری از ورود ویروس به کامپیوتر می باشد. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید کامپیوتر خود را در برابر ورود ویروس ها از دستگاه های قابل حمل مانند فلش مموری و یا کارت های حافظه حفظ کنید. کار اصلی این نرم افزار هنگام اتصال USB به کامپیوتر نمایان شده و با جلوگیری از ورود اتوماتیک ویروس ها می تواند خطرات احتمالی بسیاری از ویروس ها را کاهش دهد. پس از اتصال USB به کامپیوتر Antirun به سرعت آنرا اسکن کرده و در صورت مشاهده فایل مشکوک از ورود آن به کامپیوتر جلوگیری خواهد کرد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود آنتی ویروس قدرتمند Avira Internet Security 2014 14.0.1.759

Avira Internet Security

Avira Internet Security یکی از بهترین و قدرتمند ترین آنتی ویروس ها می باشد. مهمترین مسئله ای که هر کاربر هنگام کار با کامپیوتر می بایست رعایت کند حفظ امنیت ویندوز می باشد. استفاده از آنتی ویروس ها اولین قدم جهت حفظ امنیت است. امروز آنتی ویروس قدرتمند Avira Internet Security را برایتان قرار داده ایم. این نسخه از Avira امکانات ویژه ای را به کاربران داده که آنتی فیشینگ, آنتی اسپم, ابزار ضد جاسوسی, آنتی AD و … از جمله این ویژگی های می باشد. همچنین این نرم افزار دارای فایروال قدرتمندی می باشد که برای هر کاربر اینترنت امری ضروری به حساب می آید. جهت دانلود این آنتی ویروس قدرتمند با لینک مستقیم و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار قفل گذاری Steganos Privacy Suite 14.2.0

Steganos Privacy Suite

Steganos Privacy Suite نرم افزاری قدرتمند در رمز گذاری و قفل کردن فایل ها و برنامه ها می باشد. یکی از روش های افزایش امنیت اطلاعات قفل گذاری فایل ها می باشد که بدین منظور می بایست از نرم افزار های مربوط استفاده کرد. Steganos Privacy Suite نرم افزاری کامل در این زمینه است که می تواند تمامی امکانات و ابزار های لازم جهت انجام این کار را در اختیار کاربران قرار دهد. با کمک این نرم افزار می توانید فایل های مختلف را رمز گذاری کرده و علاوه بر این می توانید آنها را در محیط نرم افزار مخفی کنید. امکان حذف یا انتقال فایل بدون وارد کردن رمز عبور ممکن نخواهد بود و دسترسی به فایل ها تنها با در دست داشتن رمز عبور آن میسر است. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار مدیریت پسورد Steganos Password Manager 14.1.0

Steganos Password Manager

Steganos Password Manager یکی از بهترین نرم افزار های مدیریت پسورد می باشد. یکی از راه های افزایش امنیت و جلوگیری از دزدیده شدن اطلاعات توسط هکر ها و بدافزار ها افزایش امنیت پسورد ها می باشد و راه های مختلفی جهت انجام این کار وجود دارد که استفاده از نرم افزار های مدیریت پسورد یکی از بهترین این راه ها می باشد. با کمک این نرم افزار می توانید به سادگی پسورد های خود را به این نرم افزار بدهید و هنگام ورود به سایت به صورت خودکار نام کاربری و رمز عبور شما وارد می شود و می توانید به راحتی وارد سایت شوید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار قفل گذاری GiliSoft File Lock Pro 8.0

GiliSoft File Lock Pro

GiliSoft File Lock Pro یکی از بهترین و قدرتمند ترین نرم افزار های قفل گذاری و محافظت از اطلاعات می باشد. با کمک این نرم افزار قدرتمند می توانید به راحتی پوشه ها, داریو ها و فایل های مختلف را قفل گذاری کنید. این نرم افزار چندین سال برنده ی بهترین نرم افزار امنیتی و قفل گذاری در جهان شده است و فایل هارا علاوه بر قفل گذاری مخفی نیز خواهد کرد که بازگردانی آنها تنها پس از وارد کردن رمز و ورود به نرم افزار امکان پذیر است. به طور کلی می توان گفت GiliSoft File Lock Pro قدرتمند ترین و بهترین نرم افزار قفل گذاری درایو ها, پوشه ها و فایل می باشد که به هیچ عنوان حتی در محیط Safe Mode نیز قابل نفود نمی باشد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود آنتی ویروس Microsoft Security Essentials 4.4.0304.0 Final

Microsoft Security Essentials

Microsoft Security Essentials 4.4.0304.0 Final نام آنتی ویروس قدرتمند شرکت مایکروسافت میباشد. یکی از مشکلات بزرگ آنتی ویروس ها اشغال منابع بیش از حد کامپیوتر و مشکلات کرک و لایسنس آنها می باشد و همچنین در برخی مواقع کاربران از حجم بالای اپدیت آنتی ویروس ها خسته میشوند. اما با کمک آنتی ویروس قدرتمند Microsoft Security Essentials می توانید تمامی این مشکلات را حل کرده و به سادگی امنیت کامپیوتر خود را تامین کنید. این نرم افزار کاملا رایگان بوده و نیاز به هیچ گونه کرک و سریالی ندارد. همچنین حجم فایل های آپدیت آن بسیار کم است به طوری که به هیچ عنوان سرعت اینترنتتان را در هنگام آپدیت کم نخواهد کرد. مقدار اشغال منابع رم و سی پی یو این آنتی ویروس نسبت به آنتی ویروس های دیگر بسیار پایین می باشد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »