چهار شنبه , 15 آگوست 2018

رمزگذاری

دانلود نرم افزار رمزگذاری Jetico BestCrypt 8.25.6

Jetico BestCrypt

Jetico BestCrypt نرم افزار قدرتمند قفل گذاری بر فایل ها میباشد. یکی از مهمترین مسائل در کار با کامپیوتر حفاظت از اطلاعات آن و جلوگیری از نابود شدن یا به سرقت رفتن آنها میباشد که روش های مختلفی برای انجام این امر وجود دارد و استفاده از نرم افزار های قفل گذاری یکی از بهترین راه ها میباشد. Jetico BestCrypt یکی از بهترین نرم افزار ها در این زمینه است که با کمک آن به راحتی میتواند به قفل گذاری و محافظت از اطلاعات مختلف بپردازید. این نرم افزار از امکانات مختلفی برخوردار است و به راحتی میتواند انواع فایل ها یا پوشه و یا حتی درایو ها را نیز قفل گذاری و امن نماید. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار قفل گذاری Steganos Privacy Suite 14.2.0

Steganos Privacy Suite

Steganos Privacy Suite نرم افزاری قدرتمند در رمز گذاری و قفل کردن فایل ها و برنامه ها می باشد. یکی از روش های افزایش امنیت اطلاعات قفل گذاری فایل ها می باشد که بدین منظور می بایست از نرم افزار های مربوط استفاده کرد. Steganos Privacy Suite نرم افزاری کامل در این زمینه است که می تواند تمامی امکانات و ابزار های لازم جهت انجام این کار را در اختیار کاربران قرار دهد. با کمک این نرم افزار می توانید فایل های مختلف را رمز گذاری کرده و علاوه بر این می توانید آنها را در محیط نرم افزار مخفی کنید. امکان حذف یا انتقال فایل بدون وارد کردن رمز عبور ممکن نخواهد بود و دسترسی به فایل ها تنها با در دست داشتن رمز عبور آن میسر است. جهت دانلود و خواندن توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار قفل گذاری GiliSoft File Lock Pro 8.0

GiliSoft File Lock Pro

GiliSoft File Lock Pro یکی از بهترین و قدرتمند ترین نرم افزار های قفل گذاری و محافظت از اطلاعات می باشد. با کمک این نرم افزار قدرتمند می توانید به راحتی پوشه ها, داریو ها و فایل های مختلف را قفل گذاری کنید. این نرم افزار چندین سال برنده ی بهترین نرم افزار امنیتی و قفل گذاری در جهان شده است و فایل هارا علاوه بر قفل گذاری مخفی نیز خواهد کرد که بازگردانی آنها تنها پس از وارد کردن رمز و ورود به نرم افزار امکان پذیر است. به طور کلی می توان گفت GiliSoft File Lock Pro قدرتمند ترین و بهترین نرم افزار قفل گذاری درایو ها, پوشه ها و فایل می باشد که به هیچ عنوان حتی در محیط Safe Mode نیز قابل نفود نمی باشد. جهت دانلود این نرم افزار قدرتمند به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار مدیریت پسورد Kaspersky Password Manager 5.0.0.178

Kaspersky Password Manager

Kaspersky Password Manager 5.0.0.178 امروزه به دلیل افزایش استفاده کاربران از اینترنت و عضو شدن در سایت های مختلف, هر کاربر نیازمند است پسورد سایت های مختلفی را به خاطر بسپارد که گاهاً ممکن است آنها را فراموش کرده و مجبور به بازیابی آن شوند. برخی دیگر نیز آنها در مرورگر خود ذخیره میکنند تا از وارد کردن دوباره آن جلوگیری کنند که یکی از روش هاش هک و سرقت اطلاعات و پسورد ها از طریق نفوذ به مرورگر می باشد. یکی از امن ترین روش ها جهت ذخیره پسورد ها استفاده از نرم افزار های مدیریت پسورد می باشد که می توانید از Kaspersky Password Manager, نرم افزار مدیریت پسورد حرفه ای شرکت Kaspersky استفاده کنید. با کمک این نرم افزار به راحتی می توانید پسورد هارا در نرم افزار ذخیره کرده و هنگام استفاده از اینترنت پس از ورود به صفحه ورود سایت به صورت خودکار یوزرنیم و پسورد شما وارد میشود که در این روش به هیچ عنوان توسط سارقان اینترنتی قابل دسترسی نیست. جهت دانلود این نرم افزار فوق العاده کاربری به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار قفل گذاری پوشه Folder Protect 1.9.6

Folder Protect

Folder Protect 1.9.6 یکی از بهترین راه ها جهت افزایش امنیت اطلاعات, قفل گذاری پوشه ها و فایل ها می باشد. با کمک نرم افزار Folder Protect می توانید به راحتی به مدیریت کامل پوشه های خود بپردازید و آنها را قفل و یا از دید کاربران مخفی کنید. این نرم افزار پوشه هارا طوری مخفی میکند که حتی در محیط Safe Mode نمی توان قفل فایل هارا دور زد و وارد پوشه شد. این نرم افزار قادر است تا بر روی نرم افزار ها نیز قفل گذاری کند و امکان دسترسی آنها را برای عموم قطع کند. جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار مخفی سازی فایل ها و فولدر با 2012 Hide Folders

Hide Folders عنوان نرم افزار فوق العاده قدرتمند و امن در زمینه قفل گذاری و یا مخفی سازی فولدرها و فایلهای خصوصی تان میباشد. اگر دنبال نرم افزاری جهت مخفی سازی یا قفل گذاری روی فایلها و فولدرهای خودتان میگردید؛ Hide Folders میتواند گزینه مناسبی باشد. با نصب و استفاده این نرم افزار به راحتی میتوانید پوشه ها و فایلهای شخصی تان را به صورت حرفه ای مخفی سازی کنید یا رمز دهید تا فایلهای خود راز دسترس عموم خارج سازید و لذت ببرید. سیستم امنیتی این برنامه بسیار قدرتمند و ایمن میباشد، و رمز آن قابل شکستن و هک نمیباشد. این نرم افزار از حجم کم بهره برده، نصب آسان و محیط بسیار آسان دارد که کار کردن با آن بسیار راحت است. متاسفانه این نرم افزار رایگان نیست و باید سریال آن خریداری شود، ولی پی سی ای اف برای کاربران خود سریال فعال سازی این نرم افزار را هم قرار داده تا بدون مشکل و هیچگونه محدودیت از نرم افزار لذت ببرند. با نرم افزار Hide Folders تنها نمیتوانید فایلهایتان را مخفی و یا رمزگذاری کنید، زیرا شما 4 قابلیت: قفل، مخفی، قفل و مخفی، فقط خواندنی را در اختیار دارید. برای دانلود نرم افزار مخفی سازی فایل و فولدر تحت نام Hide Folders و مشاهده لیست امکانات آن به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار قفل درایوهای کامپیوتر – ۱st Disk Drive Protector 3.8

امنیت اطلاعات سیستم همیشه مهم بوده و باید امنیت سیستم را جهت حفظ اطلاعات همیشه همه جانبه تامین نمود، یکی از مواردی که بوسیله آن میتوانید امنیت اطلاعات سیستم خود را افزایش دهید، مخفی سازی و یا رمزگذاری بر درایوهای هارد دیسک تان میباشد، بدین منظور نرم افزاری را جهت افزایش سطح امنیتی درایو های هارد دیسک تهیه نموده ایم که 1st Disk Drive Protector نام دارد. 1st Disk Drive Protector یک نرم افزار فوق العاده قدرتمند جهت حفظ امنیت درایوهای شما میباشد. این نرم افزار با محیط واقعا ساده و کاربردی شما را قادر میسازد تا به راحتی و تنها با یک کلیک درایوهایی را که مایل هستید قفل کنید(رمز بدهید)، و یا مخفی کنید تا در پنجره My Computer نمایش داده نشود. این برنامه تولید شده شرکت F-Key Solutions میباشد و نسخه ای که در حال حاضر برای دانلود رایگان آماده شده است ورژن 1st Disk Drive Protector 3.8 میباشد. امیدواریم بتوانید با این نرم افزار از درایوهای خود محافظت کنید تا سطح امنیتی آن افزایش یابد. برای دانلود نرم افزار قفل کردن و مخفی سازی درایوهای کامپیوتر به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود Advanced Folder Encryption 6.3 – دانلود نرم افزار رمز گذاری روی پوشه

قفل گذاری فولدر ها (پوشه ها)، فایل ها و درایو ها از موارد امنیتی مهمیست که باید کسانی که اطلاعات مهمی را در سیستم خود نگهداری میکنند حتما آنرا رعایت کنند. نرم افزارهای مختلفی جهت قفل گذاری و رمز نگاری پوشه ها و فولدرها ساخته شده که از آن جمله یکی از آنها در این نوشته از P30AF معرفی میگردد. نرم افزار Advanced Folder Encryption یکی از نرم افزار های پیشرفته جهت رمزگذاری فولدرها، فایلها و درایو ها میباشد. برنامه Advanced Folder Encryption با نصب بسیار ساده و محیط آسان و کاربرپسند تنها با چند کلیک و پشتیبانی از قابلیت Drag & Drop میتواند فایلها و پوشه های مورد نظر شما را با استفاده از الگوریتم پیشرفته و قدرتمند AES رمزگذاری کند. بدون وارد سازی رمز عبور صحیح به هیچ عنوان هیچ پوشه، فولدر و درایوی باز نخواهد شد، این نرم افزار سازگار با Shell ویندوز بوده که به راحتی میتواند با کلیک راست روی فایلها و فولدرها مورد نظر رمز داده و قفل سازید. همچنان حذف دائمی فایلها و فولدرها، قابلیت بروزرسانی، سازگاری با تمامی نسخه های ویندوز از سایر امکانات این نرم افزار میباشد. برای دانلود نرم افزار رمز گذاری روی پوشه Advanced Folder Encryption به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود Folder Lock 7.0.2 – نرم افزار رمز گذاری روی فایل ها و فولدرها

Folder Lock  نرم افزار قدرتمند امنیتی بوده که به به کمک آن قادر خواهید بود تا به راحتی بر روی فایلهای و فولدرهای خود رمز گذاری نموده و ایمن نمایید. Folder Lock فایلها و فولدرهای را، قفل، غیره فابل حذف، کپی و مخفی میکند و در برابر خطرات احتمالی مانند ویروسها، تروجان ها، حملات شبکه ای و … محفوظ نگه میدارد. همچنان قابلیت محافظت از دیسک های قابل هم مانند فلش دیسک، سی دی، فلاپی نیز وجود دارد. این نرم افزار از سیستم رمزگذاری پیچیده و قدرتمند استفاده میکند، حجم کمی را از هارد دیسک اشغال نموده و قابل نصب روی ویندوزهای NT, XP , Vista و 7 هست. برای دانلود نرم افزار رمز گذاری روی فایل ها و فولدرها از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار قفل گذاری بر درایوها و فولدرها – 4.2 File Lock Pro

P30AF نرم افزار بسیار قدرتمند GiliSoft File Lock Pro v4 را برای کاربران خود معرفی میکند. شاید در سیستم خود فایلهای خصوصی مهمی داشته باشید که برایتان خیلی اهمیت داشته باشد و خواسته باشید که از آن ها به صورت ویژه ای نگهداری و حفاظت کنید تا مورد افراد سود جو قرار نگیرد و امنیت آن فایلها به خطر افتاده نشود. به همین منظور نرم افزاری را آماده ساخته ایم که با بهره گیری از آن میتوانید به صورت خاص از فایلهای کامپیوتر خود محافظت کنید و از بابت امنیت آنها خیالتان آسوده باشد. توسط نرم افزار File Lock Pro شما قادر خواهید بود که قفلی محکمی روی فایل ها ، فولدر ها و حتی درایو های خود بگذارید. میتوان گفت این برنامه یکی از قویترین نرم افزار های قفل گذاری روی Drive ها ، فولدر ها و  فایل ها است. بخاطر داشته باشید که تعیین نمودن پسورد روی نرم افزار بسیار احتیاط کنید که رمز شما فراموش نشود، درصورت فراموش شدن پسورد برنامه، هیچ راهی برای بازیابی وشکستن پسورد وجود ندارد. لازم به ذکر است که محیط کاری این نرم افزار بسیار ساده و راحت است که تمامی کاربران چه کاربران حرفه ای و چه کاربران مبتدی کامپیوتر میتوانند از آن استفاده کنند، همچنان نرم افزار از تمامی نسخه های ویندوز پشتیبانی نموده و حجم کمی دارد. امیدواریم این نرم افزار مورد استفاده شما و در جهت افزایش سطح امنیتی کامپیوتر و فایل ها شما قرار بگیرد. برای دانلود نرم افزار قفل گذاری بر درایوها و فولدرها از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »