دوشنبه , 23 جولای 2018
خانه » دانلود رایگان » نرم افزار کاربردی » متفرقه » تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس آنلاین

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و بالعکس آنلاین

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی و میلادی به شمسی از جمله امورات مهم محاسباتی بوده و تقریبا به یکی از موارد ضروری محاسباتی در آمده است. حتما شما تا به حال به این مشکل برخورده اید که خواسته باشید تاریخی را از شمسی به میلادی یا بالعکس تبدیل کنید ولی نتوانستید، تبدیل تاریخ ها به یکدیگر با ماشین حساب و روش سنتی تقریبا مشکل و وقت گیر بوده و امکان بروز مشکل نیز میباشد. بدین منظور نرم افزاری را به صورت آنلاین در سایت قرار داده ایم تا به عنوان یک کمک کننده آنلاین در امورات محاسباتی شما عزیزان واقع گردد.

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی

طریقه استفاده از این ابزار آنلاین بصورتی است که شما اگر قصد تبدیل تاریخ هجری شمسی را به میلادی داشته باشید گزینه اول را انتخاب میکنید و سپس تاریخ را انتخاب کنید به مجرد انتخاب تاریخ در زیر تاریخ به میلادی نمایش داده میشود. همچنان اگر خواسته باشید تاریخ میلادی را به هجری شمسی تبدیل کنید به همین شکل عمل میکنید، ابتدا گزینه میلادی را انتخاب میکنید، سپس تاریخ میلادی را وارد میسازد و در زیر تاریخ شمسی را میتوانید مشاهده کنید. شایان ذکر است این ابزار به صورت کاملا استاندارد طراحی شده و برعلاوه بر سرعت فوق العاده بالا در انجام محاسبات، هیچگونه اشتباهی در تبدیل تاریخ به یکدگیر با استفاده از این ابزار رخ نخواهد داد.

برای مشاهده این ابزار آنلاین مبدل تاریخ از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تمام حقوق این ابزار آنلاین مبدل برای پی سی ای اف محفوظ میباشد.

دیوان اندروید حافظ

4 نظر

  1. سلام
    ابزاره جالبیه دادا 🙂

    ممنون از تلاشت ….

  2. ممنون از سایت خوبتون

  3. در اين نرم‌افزار اختلاف براي سال‌هاي كبيسه محاسبه نشده است.
    مثلاً تاريخ تولد بنده چهارم شهريور 1340 است كه با احتساب اينكه سال 40 سال كبيسه بوده تاريخ تولد من بايد 26 اوت باشد در حاليكه اين نرم‌افزار 25 اوت محاسبه مي‌كند و در ساير تاريخ‌ها نيز چك كردم همينطور است. سال كبيسه را در نظر نمي‌گيرد

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*