دوشنبه , 23 جولای 2018
خانه » دانلود رایگان » نرم افزار کاربردی » دانلود آفیس – نرم افزار Microsoft Office

دانلود آفیس – نرم افزار Microsoft Office

دانلود آفیس

دانلود آفیس عنوان این نوشته بخش نرم افزارهای کاربردی سایت پی سی ای اف است. نرم افزار مایکروسافت آفیس از جمله پرکابردترین نرم افزارهای اداری و خانگی میباشد. از آفیس در اداره ها و خانه ها و سایر مراکز به کثرت استفاده میشود.  هم اکنون Microsoft Office توسط ملیون ها کاربر استفاده میشود. اولین نسخه مایکروسافت آفیس در سال 1990 میلادی عرضه شد که بعد از آن آفیس هایی به نام، مایکروسافت آفیس 2003، مایکروسافت آفیس 2007، مایکروسافت آفیس 2010 و مایکروسافت آفیس 2013 به بازار عرضه و منتشر شد. مالک و توسعه گر بسته Office شرکت مایکروسافت میباشد. در بسته نرم افزاری آفیس نرم افزارهایی چون: Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook, OneNote, Groove, Publisher, InfoPath موجود است که هر نرم افزار ذکر شده کار مخصوصی را انجام میدهد. برای مثال از نرم افزار ورد جهت ویرایش و ساخت کتاب، مجلات و سایر امورات متنی استفاده میشود، از نرم افزار اکسل جهت حساب داری استفاده میشود، از نرم افزار اکسیس برای ذخیره اطلاعات و ساخت پایگاه اطلاعاتی استفاده میشود، از نرم افزار پاورپوینت جهت ساخت سلایدشو استفاده میشود، از نرم افزار اوت لوک جهت مدیریت، ارسال و دریافت ایمیل استفاده میشود و همچنین هر نرم افزار وظیفه مخصوصی دارد که به این مجموعه معمولا ادارات نیازمند هستند. به این خاطر شرکت مایکروسافت نام این بسته نرم افزاری را مایکروسافت آفیس گذاشته است. در این نوشته از پی سی ای اف مجموعه کامل Microsoft Office 2010 Service Pack 1 32 bit را برای دانلود رایگان آماده نموده ایم.

که شامل مجموعه برنامه های :

Microsoft Office Word 2011 32bit
Microsoft Office Excel 2011 32bit
Microsoft Office Aceess 2011 32bit
Microsoft Office PowerPoint 2011 32bit
Microsoft Office Outlook 2011 32bit
Microsoft Office OneNote 2011 32bit
Microsoft Office Groove 2011 32bit
Microsoft Office Publisher 2011 32bit
Microsoft Office InfoPath 2011 32bit

میباشد.برای دانلود آفیس از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود دانلود : دانلود رایگان با لینک مستقیم
حجم : 461MB
password رمز : www.p30af.com
source منبع : P30AF
گذارش لینک خراب گزارش لینک خراب : گزارش

دیوان اندروید حافظ

7 نظر

  1. It would be nice if you make a search button.. Thank you

  2. جناب اقای سجاد موحد عزیز- یک فایل (افیس) دانلود میشود ولی اصلا اجرا نمی شود و ارور میزند . لطفا چنا نچه پیش زمینه یا مکمل یا هر در مانی دارد تو ضیح بده که من از ان هیچ سر در نمی اورم. با اجرای ان بلا فاصله ارور میدهد. از زحمات شما سپا سگذاریم.

  3. احمد بهزاد خاوری

    بسیار سایت کار آمد و آموزشی تشکر ! به یقین گفته میتوانیم که این سایت از بهترین سایت های غربی و منقطه ئی به مراتب خوبتر و جالب تر است . به امید موفقیت های بیشتر و مزید تر !

  4. سلام هم وطن تشکر میکنم از وب سایت خوبت
    این ورد خیلی حجمش زیاده اصلا نتوانستم دانلود کنم اگر امکان داره یک ورد با حجم کمتر بگذارید ممنون میشم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*