چهار شنبه , 20 ژوئن 2018
خانه » دانلود رایگان » نرم افزار کاربردی » دانلود نرم افزار خاموش یا روشن کردن کامپیوتر به صورت خودکار- Auto PowerOn and ShutDown 2.8

دانلود نرم افزار خاموش یا روشن کردن کامپیوتر به صورت خودکار- Auto PowerOn and ShutDown 2.8

اگر میخواهید کامپیوتر شما به صورت خودکار خاموش و روشن شود، نرم افزار Auto PowerOn and ShutDown را توصیه میکنیم.

دانلود نرم افزار خاموش یا روشن کردن کامپیوتر به صورت خودکارAuto PowerOn and ShutDown یک نرم افزار کاربردی ویندوز است تا کسانی که مایل هستند بخاطر ضرورت هایی که دارند کامپیوتر به صورت خودکار خاموش یا روشن شود. البته تنها این نرم افزار امکان خاموش یا روشن کردن سیستم را به صورت خودکار ندارد بلکه در کنار آن قابلیت های دیگر مانند Standby, Hibernate, Logoff نیز دارد که میتواند به صورت خودکار صورت پذیرد. جالب اینجاست که شما میتوانید نرم افزار را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه تنظیم کنید که در چه اوقاتی کامپیوتر را خاموش یا روشن کند، بنابرین نیازی نیست که این تنظیمات را همه وقت وارد کنید.  البته یک ویژگی دیگری که این نرم افزار دارد، امکان هشدار دادن (همانند Reminder موبایل) به کاربر است که میتوانید هر زمانی که خواسته باشید آن را تنظیم کنید و یک فایل صوتی به آن معرفی کنید تا هنگامی که سر ساعت برسد به شما هشدار بدهد و آن فایل صوتی را پخش کند. از قابلیت میتوانید برای اینکه کارهای خود را فراموش نکنید استفاده کنید.

نکته بسیار مهم در مورد نرم افزار اینست که برنامه در صورتی قادر به خاموش و روشن کردن کامپیوتر به صورت اتوماتیک است که Bios کامپیوتر شما از این ویژگی پشتیبانی کند، در واقع شما میتوانید سیستم را با مراجعه به بخش تنظیمات بایوس به صورت خودکار روشن کنید بدون اینکه از نرم افزاری کار گرفته باشید، البته این نرم افزار میتواند این موضوع را بررسی کند که آیا سیستم شما از این ویژگی پشتیبانی میکند یا نه و سپس این نتیجه را به شما خواهد گفت.

دانلوددانلود: دانلود رایگان با لینک مستقیم
حجم : 2٫81MB
password رمز : www.p30af.com
source منبع : سرزمین دانلود، بازنشر P30AF
گذارش لینک خراب گزارش لینک خراب : گزارش

دیوان اندروید حافظ

3 نظر

  1. این یک راه کار خیلی بسیار خوب است که کمک می کند تا مردم چیز های مورد نیاز شان را بدست بی اورن

  2. عالی بود متشکرم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*