چهار شنبه , 15 آگوست 2018

فشرده ساز

دانلود نرم افزار فشرده ساز WinRAR 5.01 Final

نرم افزار فشرده ساز WinRAR قدرتمندترین برنامه فشرده ساز حجم فایلها و آرشیو فایلها بوده که به صورت کامل از آرشیو های ZIP و RAR پشتیبانی میکند؛ همچنان قابلیت اجرای پسوندهای CAB، ARJ، LZH، TAR، GZ، ACE، UUE، BZ2، JAR، ISO، 7Z و … از جمله خصوصیات این نرم افزار است. WinRAR با محیط ساده و آسان کمکتان میکند به راحتی و با در اختیار داشتن امکانات و تنظیمات پیشرفته اقدام به آرشیو فایلهای سیستمان کنید، در این برنامه شما میتوانید روی فایلهای تان رمز گذاری کنید، سیستم رمز گذاری ون رار بسیار پیچیده و قدرتمند بوده زیرا این برنامه از برای رمز گذاری از سیستم AES استفاده میکند. لازم به ذکر است که WinRAR قادر است تا 8589 بیلیون گیگابایت را فشرده سازی و آرشیو کند. برای دانلود WinRAR به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار فشرده سازی WinZip Pro 18 Build 10661

WinZip Pro

WinZip Pro 18 Build 10661 یکی از بهترین شرکت های نرم افزاری جهان کرول می باشد که در حال حاضر دارای 100 میلیون کاربر فعال است. WinZip Pro از بهترین نرم افزار های این شرکت است که یک میلیون بار در دنیا دانلود شده است. اولین ویژگی که هر کاربر از یک نرم افزار فشرده سازی انتظار دارد فشرده کردن فایل هاست. این نرم افزار با روشی حرفه ای به فشرده سازی فایل ها می پردازد و می تواند حجم آنها را تا حد امکان کاهش دهد. این نرم افزار از فرمت های زیادی پشتیبانی کرده و می تواند فرمت های Zip, Zipx, RAR, 7Z, BZ2, LHA, CAB, IMG, ISO را از حالت فشرده خارج کند. جهت دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار فشرده سازی MP3 با MP3Resizer 1.8

آیا تا کنون به فکر بهینه سازی حجم فایلهای صوتی MP3 خود افتاده‌اید؟ آیا میخواهید فایلهای صوتی حجم کمی از فضای هارد دیسک تان را اشغال کند؟ آیا میخواهید از فایلهای صوتی خود به صورت آنلاین در اینترنت استفاده کنید و یا ایمیل کنید؟ ما برایتان نرم افزار ویژه و فوق العاده قدرتمندی را آماده ساخته‌ ایم! این نرم افزار MP3Resizer نام دارد! این نرم افزار در سال 2005 میلادی توسط شرکت Skypshape Software طراحی و عرضه به بازار گردید. محیط این نرم افزار ساده و آسان است، فقط کافیست فایلهای صوتی مورد نظر خود را و روی گزینه Resize! کلیک کنید تا فایلهای صوتی تا حداکثر فشرده سازی شده و از حجم آن کاسته شود. خصوصیتی که این نرم افزار را از سایر برنامه های فشرده ساز صوتی متمایز میسازد اینست که با فشرده سازی توسط برنامه MP3Resizer به هیچ عنوان از کیفیت فایل صوتی کاسته نمیشود و فقط از حجم آن تا نزدیک 50% کاسته میشود. این برنامه امکانات فراوانی را نظیر وارد سازی گروهی فایلهای صوتی، انتخاب پوشه جهت وارد سازی فایلهای صوتی، تعیین کیفیت خروجی فایلهای صوتی، تعویض محیط و تم نرم افزار و … را در خود گنجانیده است. برای دانلود نرم افزار فشرده سازی MP3 از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار فشرده سازی فایل PDF با PDF Compressor 2.1

امروزه PDF به یکی از محبوبترین فرمت کتابها و اسنادهای الکترونیکی تبدیل شده است که توسعه گر آن شرکت Adobe میباشد. فشرده سازی فایلها، به خصوص برای اینترنت و آرشیو نمودن یک نکته بسیار مهم است، در زمینه فشرده سازی PDF نرم افزارهای مختلفی وجود دارد که از آنجمله یکی از بهترین آنها را یعنی نرم افزار PDF Compressor در این نوشته معرفی میکنیم. PDF Compressor یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارهای فشرده ساز PDF (پی دی اف) بوده که قادر است فایلهای PDF شما را به 2 صورت فشرده سازی کند؛ 1- فشرده سازی بدون افت کیفیت. 2- فشرده سازی همراه با افت کیفیت. در صورتی که فشرده سازی بدون افت کیفیت را انتخاب کرده باشید فایل پی دی اف شما بدون کاهش کیفیت فشرده سازی میگردد ولی زمانی که فشرده سازی همراه با افت کیفیت انتخاب شده باشد، فشرده سازی نظر به حالت اول بیشتر است ولی در عوض کاهش کیفیت را (نه بسیار زیاد) به همراه خواهد داشت. همچنان امکان انتخاب چندین فایل پی دی اف به صورت همزمان برای فشرده سازی، امکان فشرده سازی فایلهای رمزگذاری شده و سایر امکانات در این نرم افزار وجود دارد. لازم به ذکر است این برنامه توسط شرکت نرم افزاری iWesoft به صورت رایگان عرضه شده، برعلاوه بر سازگاری با ویندوزهای مختلف، از سرعت و قدرت قابل ملاحظه ای برخوردار است. برای دانلود نرم افزار فشرده سازی فایل PDF به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود 4 PeaZip – نرم افزار فشرده ساز قدرتمند

PeaZip یکی دیگر از فشرده ساز های قوی و رایگان بوده که قادر است با سرعت بالا و امکانات زیاد فایلهای شما را فشرده و آرشیف ساخته و از حجم آن بکاهد. PeaZip از فرمتهای مختلفی مانند 7Z، RAR، TAR, 7z و .. پشتیبانی نموده و امکان گذاشتن رمز را بر روی فایلهای فشرده نیز ایجاد میکند. آخرین ورژن این برنامه کاربردی PeaZip 4.4.0 بوده که توسط P30AF هر دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود PeaZip به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود PNG Gauntlet 3.1 – نرم افزار فشرده ساز تصاویر PNG

PNG Gauntlet یک برنامه رایگان و غیره تجارتی بوده که قادر است به راحتی تصاویر PNG را بدون کاهش کیفیت تا حد اکثر فشرده نماید، این برنامه با سادگی و سبکی خود میتواند در مواردی از برنامه های غیره رایگان و مشابه بهتر عمل نموده و تصاویر PNG را بهتر و زیادتر فشرده کند. PNGGauntlet قادر است تا حتی بدون 1% کم شدن از کیفیت تصاویر، حجم تصاویر را تا حد اکثر 6 برابر و حد اقل 2 برابر کاهش دهد! آخرین نسخه این فشرده ساز PNG قدرتمند درحال حاضر PNG Gauntlet 3.1.1 بوده که توسط P30AF برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود PNG Gauntlet به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود KGB Archiver – نرم افزار فشرده ساز KGB

KGB Archiver نام یکی دیگر از فشرده سازی های معروف و قدرتمندیست که در این چند سال اخیر توانسته کاربران زیادی را جذب و طرفدار خود کند! با KGB Archiver میتوانید به صورت رایگان فایلهای مختلف را فشرده سازی و آرشیف کنید! KGB Archiver هنگام آرشیو فایلها حجم زیادی از فایلهای را به خصوص فایلهای avi بدون صدا را کم میسازد تا جای کمتر هارد دیسک را اشغال کند! آخرین نسخه این برنامه قدرتمند یعنی نسخه KGB Archiver 1.2.1.24 برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود KGB Archiver و مشاهده سایر امکانات به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »

دانلود نرم افزار تبدیل تصاویر به PDF با JPG to PDF Converter

همانطور که میدانید PDF پسوندی یا قالبی است که در آن به راحتی و بدون نرم افزار امکان تغیرات در آن ممکن نمیباشد. برنامه AnyPic JPG to PDF Converter که P30AF خدمت تان تهیه نموده است قادر است به راحتی تصاویرتان را به پسوند PDF با یک کلیک بدون افت کیفیت تبدیل نماید. برعلاوه این برنامه امکانات و قابلیت هایی را جهت تبدیل کردن JPG به PDF در خدمت شما قرار میدهد که نمونه آن را میتوانید در تصویر فوق مشاهده کنید. لازم به ذکر است که تبدیل عکس به پی دی اف از طریق نرم افزار فتوشاپ هم امکان پذیر است ولی تبدیل با این نرم افزار سرعت بالایی داشته و امکانات زیادی را در اختیار شما قرار میدهد. برای دانلود نرم افزار تبدیل تصاویر به PDF به ادامه مطلب مراجعه نمایید. ادامه مطلب »

دانلود 7Zip 9 – نرم افزار فشرده سازی قدرتمند

7Zip نام یکی از برترین و قدرتمندترین و نرم افزارهای فشرده ساز دنیاست! در عصر حاضر کاربران زیادی جهت اینکه فایلهای شان فضای کمتری از هارد دیسک را اشغال کند و بتوانند فایلهای بیشتری را بگنجانند، اقدام به فشرده سازی فایلهای خود مینمایند. یکی از دیگر موارد فشرده سازی فایلها استفاده در اینترنت میباشد. زمانی که شما فایلهایی را که میخواهید به کسی ایمیل کنید ابتدا فشرده سازی کنید بعد ایمیل کنید زودتر ایمیل خواهد شد، زیرا با فشرده سازی حجم فایلها کاهش یافته و سریعتر بارگذاری شده و ایمیل میشود. همچنان اگر مدیر سایتی هستید، بهتر است فایلهای که برای کاربران خود برای دانلود قرار میدهید فشرده سازی کنید تا زودتر و راحت تر دانلود شود. در زمینه فشرده سازی فایلها نرم افزارهای گوناگونی ساخته شده است که از جمله رقیبهای برنامه 7Zip را میتوان نرم افزار Winrar و نرم افزار KGB Archiver اشاره نمود. نرم افزار 7Zip از الگوریتم بسیار حرفه ای جهت فشرده سازی فایلها استفاده میکند، و تا کنون تجارب نشان داده که از سایر نرم افزارهای فشرده ساز دیگر، در برخی موارد بهتر عمل میکند. نرم افزار فشرده ساز 7Zip حجم کم داشته، از محیط ساده و استفاده از آن بسیار آسان است. همچنان از فرمتهای مختلف فایلهای فشرده جهت فشرده سازی و یا اجراء پشتیبانی نموده در ویندوزهای مختلف قابل اجراء و نصب است و از زبانهای مختلف دنیا به شمول زبان فارسی پشتیبانی میکند. ویژگی دیگر این نرم افزار رایگان بودن آن است که نیاز به کرک و سریال ندارد. نسخه ای که از این نرم افزار برای دانلود رایگان آماده شده است 7Zipe 9.22 Beta میباشد. برای دانلود 7zip از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید. ادامه مطلب »