یکشنبه , 24 ژوئن 2018
خانه » دانلود رایگان » نرم افزار کاربردی » بهینه ساز » دانلود نرم افزار افزایش سرعت بالا آمدن ویندوز – Startup Faster! 3.6

دانلود نرم افزار افزایش سرعت بالا آمدن ویندوز – Startup Faster! 3.6

هنگامی که ویندوز جدیدی نصب میکنید، همه چیز عالیست و به خوبی کار میکند ولی پس از گذشت زمان و نصب برنامه های مختلف بر ویندوز و یا آلوده شدن ویندوز به ویروس، دیگر سرعت قبلی بارگذاری ویندوز از دست رفته است و ویندوز شما با سرعت بسیار کم بالا خواهد آمد. خوب برای اینکه سرعت بالا آمدن ویندوز را بهینه سازی نموده و افزایش دهیم چه باید بکنیم؟ جواب بسیار ساده است، باید نرم افزارهایی که هنگام بالا آمدن ویندوز اجراء میشود، غیرفعال کنیم و یا حد اقل نرم افزارهای غیر ضروری را غیر فعال کنیم تا هنگام بالا آمدن ویندوز اجراء نشود. برای اینکار میتوانید پوشه Startup در منوی Start را بررسی کرد که خالی باشد و برنامه های غیر ضروری در آن وجود نداشته باشد همچنان در Run عبارت msconfig را تایپ نموده و بعد از داخل شدن به زبانچه Startup تیک برنامه های غیر ضروری را بردارید تا سرعت بالا آمدن ویندوز افزایش پیدا کند. اما ممکن است این امورات کمی وقت گیر و شاید هم مشکل به نظر برسد، بخاطریکه بتوانید این امورات را ساده تر و حرفه ای تر انجام دهید برای تان نرم افزاری را آماده نموده ایم.

دانلود نرم افزار افزایش سرعت بالا آمدن ویندوز

Startup Faster! نام نرم افزاری است که با بهره گیری از آن قادر به افزایش سرعت بالا آمدن ویندوز (بار گذاری) با حذف برنامه های غیر ضروری خواهید بود. این برنامه حجم کم و نصب ساده داشته، بر علاوه نحوه استفاده از آن بسیار ساده است و از فناوری جدید SmartBoot استفاده میکند؛ فقط کافیست تا به بخش Startup Items مراجعه نموده و برنامه هایی که نیاز ندارید موقع بارگذاری ویندوز اجراء شود را غیره فعال کنید و شاهد افزایش چشمگیر سرعت بالا آمدن ویندوز خود باشید. لازم به ذکر است برخی از ویروس ها در استارت آپ ویندوز جای میگیرند که با غیر فعال سازی آنها میتوانید از اجراء ویروس ها هنگام اجراء ویندوز جلوگیری کنید و ویروس ها را فلج کنید. این نرم افزار بر روی ویندوز 8، ویندوز 7 و ویندوز XP به خوبی کار میکند. برای دانلود نرم افزار افزایش سرعت بالا آمدن ویندوز از پی سی ای اف به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود دانلود : دانلود رایگان با لینک مستقیم
حجم : 4٫58MB
password رمز : www.p30af.com
source منبع : P30AF
گذارش لینک خراب گزارش لینک خراب : گزارش

دیوان اندروید حافظ

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*