دوشنبه , 23 جولای 2018
خانه » دانلود رایگان » نرم افزار کاربردی » متفرقه » دانلود نرم افزار تعبیر خواب

دانلود نرم افزار تعبیر خواب

دانلود نرم افزار تعبیر خواب

خواب ها اقسام مختلفی دارند، بعضی از خوابها کاذب هستند و بعضی خواب ها صادق. خواب های کاذب در نتیجه پر خوری و یا مشکلات زندگی دیده شود ولی خواب های صادق خواب های هستند که معمولا در آینده اتفاق خواهد افتاد و از آینده خبر میدهد. بعضی خواب های عجیبی هم وجود دارد که ممکن است عین چیزی را که شما در خواب دیده باشید به شما اتفاق نیافتد و به طوری دیگری در زندگی شما اتفاق بیافتد پس اینجاست که میبایست خواب ها تعبیر شوند تا بفهمید معنی این خواب شما چیست. همانطور که میدانید تعبیر خواب معنای کشف و ترجمه خواب را میدهد. شاید شما خواب عجیبی دیده باشید که بعد از آن خواسته باشید بفهمید که معنی این خواب چیست، اینجا لازم میشود که خواب شما تعبیر شود. البته دقت داشته باشید در عصر حاضر هیچ کس نمیتواند تعبیر قطعی خواب را بکند! و تعبیر خوابهای که وارد شده است برای همان شخص قطعی صادر شده است. برای مثال اگر شما خواب حضرت یوسف علیه السلام را ببینید و یا خواب هایی که در گذشته تعبیر شده بودند، برای شما همان تعبیر را نخواهد داشت. زیرا تعبیر خواب ها در شرایط های مختلف، انسان های مختلف، موقعیت های مختلف، وقت خواب و … مختلف است. در حال حاضر کاملترین و بهترین تعبیر خواب از امام جعفر صادق علیه السلام است زیرا امام علیه السلام جواب قطعی برای تعبیر خواب نمیدهند و وجه های آنرا بیان میکنند. برای مثال در مورد مار فرمودند: دیدن مار در خواب 10 وجه است:

اول: دشمن پنهان
دوم: زندگانی
سوم: سلامتی
چهارم: پادشاهی
پنجم: سپه سالاری
ششم: دولت
هفتم:زن
هشتم: مراد
نهم: پسر
دهم: سیلاب (سیل)

این در حالیست که تعبیر خوابهای معبران دیگر مانند بن سیرین این چنین نیست و ابن سیرین در مورد مار میگوید:

دیدن مار به خواب، دلیل دشمنی پنهان بود. اگر مار را در خانه بیند، دلیل دشمنی خانگی بود. اگر در صحرا بیند دشمنی بیگانه است. اگر بیند که با مار جنگ کرد. دلیل است با دشمن خصومت کند. اگر بیند که مار بر وی خیزه شد، دلیل است که دشمن بر وی غالب گردد. اگر خود را خیره بیند دشمن را قهر کند. اگر بیند که گوشت مار خورد، دلیل شاهی است. اگر بیند که مار به دو پاره کرد، دلیل است که مال دشمن خورد. اگر بیند که ماری مرده، دلیل که آفتی از وی رفع میشود.

در نرم افزار تعبیر خواب که برای دانلود رایگان آماده نموده ایم تنها تعبیر خواب حضرت امام جعفر صادق (ع) یا تعبیر خواب حضرت یوسف (ع) یا تعبیر خواب بن سیرین نیست! بلکه بیش تعبیر خوابهای بیش از 11 معبر در این برنامه قرار دارد:

تعبیر خواب امام جعفر صادق

تعبیر خواب حضرت یوسف

تعبیر خواب محمد بن سیرین

تعبیر خواب ابراهیم کرمانی

تعبیر خواب جابر مغربی

تعبیر خواب منوچهر مطیعی تهرانی

تعبیر خواب علامه مجلسی

تعبیر خواب لوک اویتنهاو

تعبیر خواب جت ویندو

تعبیر خواب اسمعیل بن اشعث

تعبیر خواب آنلی بیتون

با دانلود نرم افزار تعبیر خواب از پی سی ای اف تمامی این تعبیر خواب ها را یکجا خواهید داشت و با جستجوی خواب مورد نظر خود، تعبیر خواب خود را از تمامی این معبر ها دریافت خواهید کرد. این برنامه یکی از بهترین و کاملترین نرم افزارهای تعبیر خواب فارسی میباشد. از جمله امکانات این کتاب میتوان به قابلیت جستجو کردن خواب مورد نظر همچنان جستجو بر اساس الفبا اشاره نمود. همچنان این نرم افزار در تمامی ویندوزها قابل اجراء است و نیازی به نصب ندارد و چون پسوند آن chm است، هم فشرده است که دانلود آن سریع میشود هم بدون نصب اجراء میشود. در این برنامه تعبیر خواب برعلاوه تعبیر خواب، حکایات نیز قرار داده شده است. امیدواریم این نرم افزار تعبیر خواب برایتان مفید واقع شود.

برای دانلود نرم افزار تعبیر خواب به ادامه مطلب مراجعه کنید.

دانلود دانلود : دانلود رایگان با لینک مستقیم
حجم : 2.60MB
password رمز : www.p30af.com
source منبع : P30AF
گذارش لینک خراب گزارش لینک خراب : گزارش

دیوان اندروید حافظ

5 نظر

  1. بنظرم این سایت برایم خیلی خیلی جالب و دیدنی اموزشی است. بخاطرکه دگه سایت های فارسی ایرانی استند و تمام امتیازاتش مربوط ایرانی هامیشود. و فعلا خیلی خوشحالم که شماوطنداران خوبم زهمت کشیدین و این سایت را ترتیب و تنظیم نمودید. و نام افغانستان را در انترنت یا دنیا مجازی مطرح نمودید.به جهانیان نشان دادین که ما افغان ها قادر به هر کاری علمی استیم. با احترام کوچک تان حمیدالا ازشهرمزارشریف افغانستان.

  2. بلی به نظر من هم همین قسم است تشکر برادر عزیز که زحمت کشیدین و این قسم سایت جالب را درست کردین

  3. اگر دانلود اين جور كتابها را در لينكتان بگذاريد ممنون ميشويم البته اگر نرم افزار فرهنگ لغت انگليسي به فارسي هم بگذاريد باز هم ممنون ميشويم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*